Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Zj72bo
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_lcapGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Voting_barGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_rcap 
ninnet (31821)
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_lcapGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Voting_barGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_rcap 
Simi (8310)
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_lcapGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Voting_barGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_rcap 
SfT (3793)
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_lcapGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Voting_barGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_lcapGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Voting_barGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_rcap 
hasret (1609)
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_lcapGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Voting_barGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_lcapGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Voting_barGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_rcap 
Denta (1265)
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_lcapGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Voting_barGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_rcap 
elena50 (845)
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_lcapGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Voting_barGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_rcap 
Kallin (748)
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_lcapGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Voting_barGrey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 9:59 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) - 2005

Regizori:
Julie Anne Robinson
Michael Grossman
Randall Zisk
Scenaristi:
Austin Guzman
Krista Vernoff
Stacy McKee
Genul:
Drama
Durata:
41 minute

Distributie :

Ellen Pompeo ... Dr. Meredith Grey (170 episodes, 2005-2012)
Sandra Oh ... Dr. Cristina Yang (170 episodes, 2005-2012)
Justin Chambers ... Dr. Alex Karev (170 episodes, 2005-2012)
Chandra Wilson ... Dr. Miranda Bailey (170 episodes, 2005-2012)
James Pickens Jr. ... Dr. Richard Webber (170 episodes, 2005-2012)
Patrick Dempsey ... Dr. Derek Shepherd (170 episodes, 2005-2012)
Sara Ramirez ... Dr. Callie Torres (142 episodes, 2006-2012)
Eric Dane ... Dr. Mark Sloan (134 episodes, 2006-2012)
Katherine Heigl ... Dr. Izzie Stevens (118 episodes, 2005-2010)
Chyler Leigh ... Dr. Lexie Grey (111 episodes, 2007-2012)
T.R. Knight ... Dr. George O'Malley (100 episodes, 2005-2009)
Kevin McKidd ... Dr. Owen Hunt (91 episodes, 2008-2012)
Jessica Capshaw ... Dr. Arizona Robbins (82 episodes, 2009-2012)



Scurta descriere:


Serialul ne introduce in viata de zi cu zi a echipei de stagiari si a indrumatorilor acestora din spitalul Seattle Grace. Personajele principale, Meredith Grey - personajul care da si numele serialului, Cristina Yang, Izzie Stevens, George O’Malley si Alex Karev, isi traiesc primele experiente in medicina, vor evolua ca viitori chirurgi si ne vor dezvalui dramele lor profesionale, dar si problemele din vietile lor personale. Meredith incearca sa treaca peste sechelele copilariei petrecute alaturi de mama sa, Ellis Grey, chirurg renumit in spital, Cristina Yang vrea sa fie prima in tot ce face, fiind o persoana exagerat de competitiva, Izzie se straduieste sa scape de eticheta de blonda/fost model, George incearca sa isi invinga timiditatea si sa devina respectat de colegi, iar Alex isi ascunde originile obscure si compexul de inferioritate prin aroganta. Cazuri medicale, povesti de iubire si intrigi, toate in Grey’s Anatomy!

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Grey-s-Anatomy
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:00 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Greysanatomy
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:01 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Grey_anatomy

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Anatomia-lui-grey
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:01 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Ellen-pompeo

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Katherine_heigl_350691477
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:02 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Grey

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Greys01castob2_01211006
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:04 am

Anatomia lui Grey

Premiul EMMY 2006 pentru casting

Premiul Globul de Aur pentru cea mai bună actriţă în rol secundar, categoria, serial de televiziune - Sandra Oh

Dramă. Meredith Grey este fiica unui chirurg celebru. În acelaşi timp, ca o predestinare, ea poartă acelaşi nume - Grey - ca şi autorul unuia dintre cele mai cunoscute manuale de anatomie. Când începe primul an de activitate ca medic într-un spital din Seattle, Meredith încearcă să menţină relaţii bune cu toţi colegii. Dar în această meserie dificilă, competiţia este foarte dură!

Fiecare episod al serialului poartă un titlu identic cu numele unor cântece celebre: ?A Hard Day's Night” (Beatles), ?The First Cut Is the Deepest” (Cat Stevens), ?If Tomorrow Never Comes” (Ronan Keating) etc. În plus, serialul beneficiază de o excelentă coloană sonoră, în care figurează şi unul dintre cele mai ascultate cântece ale anului, ?Chasing Cars”, al trupei Snow Patrol.

Seria, produsă în 2005 în SUA şi regizată de John David Coles, Adam Davidson şi Mark Tinker îi are în distribuţie pe internii, rezidenţii şi asistenţii Ellen Pompeo (Dr. Meredith Grey), Sandra Oh (Dr. Cristina Yang), T.R. Knight (Dr. George O'Malley), Katherine Heigl (Dr. Isobel "Izzie" Stevens), Justin Chambers (Dr. Alex Karev), Patrick Dempsey (Dr. Derek Shepherd), James Pickens Jr. (Dr. Richard Webber), Isaiah Washington (Dr. Preston Burke) şi Chandra Wilson (Dr. Miranda Bailey).

Serialul a fost difuzat pentru prima oară în SUA în martie 2005 şi are realizate deja trei sezoane. Povestea filmului se învârte în jurul chirurgului Meredith Grey, interpretată de Ellen Pompeo. Ea este cea care narează, de multe ori, începutul şi sfârşitul fiecărui episod.

Anatomia lui Grey este povestea dramatică a unui grup de cinci chirurgi care se zbat pentru slujbă şi pentru viaţa personală în mod constant. În ciuda ritmului nebun de lucru şi a stresului continuu, sau poate tocmai de aceea, cei cinci reuşesc să formeze prietenii şi să devină din ce în ce mai uniţi. Toţi cei cinci, dar şi asistenţii din jurul lor sunt tineri, sunt motivaţi şi dau naştere unei poveşti pasionale.

Anatomia lui Grey a câştigat un Glob de Aur, pentru cea mai bună actriţă în rol secundar - Sandra Oh, un Premiu Emmy şi a avut nu mai puţin de 14 nominalizări pentru aceleaşi două importante premii, la diverse alte categorii.

Deşi extrem de popular în Statele Unite ale Americii, serialul a primit şi porţia sa de critici, în special de la medici, care au blamat lipsa sa de acurateţe a situaţiilor medicale. Suporterii săi, în schimb, au apreciat partea de ficţiune, susţinând că un serial rigid şi precis nu ar fi interesat pe nimeni. Serialul şi-a demonstrat popularitatea când, în timpul difuzării unui episod special, a înregistrat un rating record de 38.1%.

Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:05 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Stire_34_pic_01_orig

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) 16555-izie

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Jesse-williams-233x300
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:08 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) George-and-izzie-copy

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Anatomia_lui_grey
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:09 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Grey-s-Anatomy-1201656541

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Greys-anatomy
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:30 am

Noutăţi din „Anatomia lui Grey”, seria 7

Serialul „Anatomia lui Grey”, care se termină pe 19 mai în SUA, s-a aflat într-o pauză de o lună, iar acum tvguide.com anunţă câteva suprize pe care le rezervă fanilor producătorul executiv Shonda Rhimes.

Astfel, cuplurile de la spitalul fictiv Seattle Grace se vor confrunta cu probleme, dar şi iubiri noi. Mai exact, Meredith (Ellen Pompeo) – care e implicată într-un studiu clinic complet legat de Alzheimer – este distrusă de faptul că nu poate avea copii cu Derek (Patrick Dempsey), mai ales că Arizona (Jessica Capshaw) şi Callie (Sara Ramirez) aşteaptă primul lor copil.

Cristina (Sandra Oh) şi Owen (Kevin McKidd) s-ar putea despărţi din cauza faptului că ea nu vrea niciodată copii, în timp ce Lexie (Chyler Leigh) se consolează în braţale lui Jackson (Jesse Williams), pe care nu îl vede doar ca pe o relaţie de consolare, după despărţirea de Mark (Eric Dane). Iar April (Sarah Drew) începe să iasă tot mai des cu bătrânul medic pediatru Stark (Peter MacNicol), care e sincer îndrăgostit de ea. ( articol TV Mania )
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:31 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Greys-anatomy-cast-season-3
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:32 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Apatrick

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Anatomia-lui-grey-fara-patrick-dempsey-si-ellen-pompeo-vezi-de-ce-vor-cei-doi-sa-plece-din-serial_size7
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:32 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Grey-s-Anatomy-1201655701

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) New-season-6-greys-anatomy
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:33 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Greysanatomy
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:33 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Grey-s-Anatomy-greys-anatomy-10397326-2560-1638
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:34 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Derek-%C5%9Fi-Addison-din-nou-%C3%AEmpreun%C4%83-%C3%AEn-%E2%80%9EAnatomia-lui-Grey%E2%80%9D
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:35 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) GREYSANATOMY
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:35 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Grey-s-Anatomy-1201656361
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:35 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Anatomia-grey
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:36 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Grey-s-Anatomy-greys-anatomy-1450907-1280-1024
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:36 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) 0-295975-grey
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:37 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Greys_anatomy1-550x332-custom
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:37 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Dr-miranda-bailey-anatomia-lui-grey-chandra-wilson_64cbd7c96be28f
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:38 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Tr_knight_57725800
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 10:38 am

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Kinopoisk-ru-katherine-heigl-530832
Sus In jos

Continut sponsorizat



Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Empty
MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )   Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey ) Icon_minitime

Sus In jos
 

Grey's Anatomy ( Anatomia lui Grey )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Filmografia Internationala :: Cinemateca :: Filme seriale-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente