Cafe Bar      - Pagina 14 Zj72bo
Cafe Bar      - Pagina 14 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Cafe Bar      - Pagina 14 Vote_lcapCafe Bar      - Pagina 14 Voting_barCafe Bar      - Pagina 14 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Cafe Bar      - Pagina 14 Vote_lcapCafe Bar      - Pagina 14 Voting_barCafe Bar      - Pagina 14 Vote_rcap 
Simi (8310)
Cafe Bar      - Pagina 14 Vote_lcapCafe Bar      - Pagina 14 Voting_barCafe Bar      - Pagina 14 Vote_rcap 
SfT (3793)
Cafe Bar      - Pagina 14 Vote_lcapCafe Bar      - Pagina 14 Voting_barCafe Bar      - Pagina 14 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Cafe Bar      - Pagina 14 Vote_lcapCafe Bar      - Pagina 14 Voting_barCafe Bar      - Pagina 14 Vote_rcap 
hasret (1609)
Cafe Bar      - Pagina 14 Vote_lcapCafe Bar      - Pagina 14 Voting_barCafe Bar      - Pagina 14 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Cafe Bar      - Pagina 14 Vote_lcapCafe Bar      - Pagina 14 Voting_barCafe Bar      - Pagina 14 Vote_rcap 
Denta (1265)
Cafe Bar      - Pagina 14 Vote_lcapCafe Bar      - Pagina 14 Voting_barCafe Bar      - Pagina 14 Vote_rcap 
elena50 (845)
Cafe Bar      - Pagina 14 Vote_lcapCafe Bar      - Pagina 14 Voting_barCafe Bar      - Pagina 14 Vote_rcap 
Kallin (748)
Cafe Bar      - Pagina 14 Vote_lcapCafe Bar      - Pagina 14 Voting_barCafe Bar      - Pagina 14 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Urmatorul
AutorMesaj
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeDum Apr 21, 2013 7:07 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Duminica frumoasa !
daaaaaa, chiar mi-e dor de mare....caldura, soare, lumina, valuri, apus de soare si linistea noptilor instelate !
m-a starnit Doryna cu poza de mai sus ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Apr 25, 2013 11:40 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]sper ca sunteti bine !
e aproape sfarsit de saptamana ....parca se simte un iz de relaxare ...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]deja, este foarte cald, parca am intrat direct in vara , asa , in cateva zile !
voi ce mai faceti ?
Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 1:34 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pupic
Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 1:47 am

hasret a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]sper ca sunteti bine !
e aproape sfarsit de saptamana ....parca se simte un iz de relaxare ...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]deja, este foarte cald, parca am intrat direct in vara , asa , in cateva zile !
voi ce mai faceti ?

Hi, Hasret!

Si la noi a venit vara!
Asa ca am sarit din cizme direct in sandale!

Chiar daca e mai frig decat in restul tarii din cauza vecinatatii marii, astazi ne bucuram de o frumoasa zi de Florii!

Poop, sa ai o duminica placuta!

Pupic Pupic

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 8:59 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sarbatori fericite!

Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mai 04, 2013 11:39 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Hristos a inviat!


Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Mai 09, 2013 8:51 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Adevarat a Inviat !
uite ca au trecut si Sarbatorile Sfinte ale Pastelui ....
au fost cateva zile de munca si odihna totodata , plus o minivacanta de la serviciu sa stim ca este sarbatoare !
de Pasti , imi place sa revad - de fiecare data cu emotie - seria lui Franco Zefirelli "Iisus din Nazaret " [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]...cred ca este cea mai emotionanta si reusita versiune pe aceasta tema, iar Robert Powell , exceptional in acest rol !
a fost si anul acesta difuzat de ProTV ....
sper ca sunteti bine si gata sa intampinati VARA !
sunt spre 30 grade in termometre , mai ales la campie, deci am trecut la tinuta de vara de-a dreptul !
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeVin Mai 17, 2013 9:33 pm



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]tuturor !!!
si buna dimineata ! e weekend, asa ca mai lenevesc putin si mai butonez din pat ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ascult muzica si citesc ce-ati mai postat ....
va tentez cu un serial frumos "that winter the wind blows" - vclipul de mai sus !
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeVin Mai 17, 2013 9:38 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]daca nu sunteti inca iubitoare sle serialelor coreene - pe langa cele turcesti, bineintes - puteti deveni, vazand serialul acesta !
o poveste superba !
iar muzica - OST-ul este deosebit de romantic - nu mai spun de actorii din rol principal, deosebit de talentati !
spor la treburi si weekend frumos sa aveti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeVin Mai 17, 2013 10:12 pm

Buna dimineata ....Un sfarsit de saptamana cat mai placut, tuturor!
Pupic


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeVin Mai 17, 2013 10:13 pm

Buna dimineata hasret....te invit la o cafea muzicala ..ce mai faci ? Pupic





Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeVin Mai 17, 2013 10:17 pm

ninnet a scris:
hasret a scris:
doryna32 a scris:
elena50 a scris:


Hasret, Doryna, va salut si va doresc o dupa amiaza placuta!

Ninneeeet, sper ca esti bine!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


elena multumim [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

subscriu si eu !
o seara frumoasa tututor si o saptamana buna !
Primavara a venit, in sfarsit, avem soare, lumina, caldura , in sfarsit !
s-a lasat asteptata ceva vreme [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


buna ziua fetelor....sunt Cafe Bar      - Pagina 14 429947708 Elena, multumesc ...te pup..si pe tine doryna Pupic pupici Cafe Bar      - Pagina 14 2815934938
Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mai 18, 2013 1:50 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dragelor ce bine imi pare ca mai dati cate un semn!
Hasret poop, astazi ai fost o harnicuta, ai adus noutati!
Si eu am inceput That Winter ...cu doi actori minunati, Jo In Sung si Song Hye Kyo ! Sunt la ep. 5 , imi place!

Ninnet imi pare bine ca esti Cafe Bar      - Pagina 14 429947708 !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Va salut cu drag si va doresc week-end placut!

Pupic

Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mai 18, 2013 2:41 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]si bun gasit ninnet , elena, va pup si eu ! ma bucur ca ne mai intalnim pe aici din cand in cand ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
da, elena, astazi m-am rasfatat si m-a luat valul.....[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ! inca putin si inca putin, am tot sarit prin topicuri si a trecut timpul , dar in mod placut macar !
in ultimul timp am intrat rar, asa ca astazi "am recuperat" !
serialul e minunat, elena, sigur o sa-ti placa - am inceput sa pun si aici ep. online [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mai 18, 2013 10:02 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] o cafeluta de dimineata !
si-apoi sa aveti o zi frumoasa !
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mai 18, 2013 10:27 pm

elena50 a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dragelor ce bine imi pare ca mai dati cate un semn!
Hasret poop, astazi ai fost o harnicuta, ai adus noutati!
Si eu am inceput That Winter ...cu doi actori minunati, Jo In Sung si Song Hye Kyo ! Sunt la ep. 5 , imi place!

Ninnet imi pare bine ca esti Cafe Bar      - Pagina 14 429947708 !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Va salut cu drag si va doresc week-end placut!

Pupic


Buna dimineata Elena Pupic multumesc ,o zi minunata iti doresc pupici Cafe Bar      - Pagina 14 3376745275
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mai 18, 2013 10:28 pm

hasret a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] o cafeluta de dimineata !
si-apoi sa aveti o zi frumoasa !

buna dimineata hasret Pupic o zi frumoasa sa ai Pupic
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mai 18, 2013 10:29 pm

Buna dimineata Pupic o cafea si o zi placuta va doresc pupici


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mai 18, 2013 11:13 pm

ninnet a scris:
elena50 a scris:


Buna dimineata Elena Pupic multumesc ,o zi minunata iti doresc pupici Cafe Bar      - Pagina 14 3376745275



Buna dimi Ninnet!
Pupic
Multumesc pentru cafea si urari!
Duminica placuta!

Sarut 11 Sarut 11

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeSam Mai 18, 2013 11:18 pm

hasret a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] o cafeluta de dimineata !
si-apoi sa aveti o zi frumoasa !

Multam fain ptr. cafeluta de dimineata!
Pupic

Sa ai o duminica pe placul tau!

chugger

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeDum Mai 19, 2013 12:39 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]multumesc la fel, elena !
tocmai am luat si "micul dejun" spre pranz....?![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]aproape si-acum mai butonez putin[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] deci sunt la siesta ....afara e cald , soare si frumos - vedem ce program de relax o sa fac pentru amiaza !
Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeMar Mai 21, 2013 4:50 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



La mulți ani!


Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeMar Mai 21, 2013 5:13 am

Buna ziua Cafe Bar      - Pagina 14 3984718326 o zi frumoasa va doresc tuturor pupici Cafe Bar      - Pagina 14 2815934938


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeMar Mai 21, 2013 5:18 am

LA MULTI ANI ELENA !!!

Viata sa iti daruiasca numai bucurii, impliniri si cer senin, sa ai parte de toata caldura omenirii si de toate florile lumii adunate in cel mai frumos buchet!
La multi ani!!!


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitimeMar Mai 21, 2013 7:59 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]La multi ani, Elena !
sanatate multa si toate cele bune sa se-adune !
sper ca ai avut astazi o onomastica pe cinste, mai ales ca este zi de mare sarbatoare , Sfintii Constantin si Elena !
o am si eu pe mama Elena ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos

Continut sponsorizat



Cafe Bar      - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar      - Pagina 14 Icon_minitime

Sus In jos
 

Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
Pagina 14 din 18Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Cafe Bar-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente