Burcu Kara -Stiri Zj72bo
Burcu Kara -Stiri Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Burcu Kara -Stiri Vote_lcapBurcu Kara -Stiri Voting_barBurcu Kara -Stiri Vote_rcap 
ninnet (31821)
Burcu Kara -Stiri Vote_lcapBurcu Kara -Stiri Voting_barBurcu Kara -Stiri Vote_rcap 
Simi (8310)
Burcu Kara -Stiri Vote_lcapBurcu Kara -Stiri Voting_barBurcu Kara -Stiri Vote_rcap 
SfT (3793)
Burcu Kara -Stiri Vote_lcapBurcu Kara -Stiri Voting_barBurcu Kara -Stiri Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Burcu Kara -Stiri Vote_lcapBurcu Kara -Stiri Voting_barBurcu Kara -Stiri Vote_rcap 
hasret (1609)
Burcu Kara -Stiri Vote_lcapBurcu Kara -Stiri Voting_barBurcu Kara -Stiri Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Burcu Kara -Stiri Vote_lcapBurcu Kara -Stiri Voting_barBurcu Kara -Stiri Vote_rcap 
Denta (1265)
Burcu Kara -Stiri Vote_lcapBurcu Kara -Stiri Voting_barBurcu Kara -Stiri Vote_rcap 
elena50 (845)
Burcu Kara -Stiri Vote_lcapBurcu Kara -Stiri Voting_barBurcu Kara -Stiri Vote_rcap 
Kallin (748)
Burcu Kara -Stiri Vote_lcapBurcu Kara -Stiri Voting_barBurcu Kara -Stiri Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Burcu Kara -Stiri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Burcu Kara -Stiri Empty
MesajSubiect: Burcu Kara -Stiri   Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 6:00 am

Sus In jos
selin
selin
Fan SfT
Fan SfT

Mesaje : 596
Puncte : 606
Localizare : Romania

Burcu Kara -Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Burcu Kara -Stiri   Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeVin Oct 21, 2011 2:54 am

Actorii din serialele turcesti, de la Kanal D si-au dat intalnire cu fanii din Romania. 20 Octombrie 2011

I-ati admirat in telenovele, iar acum au venit la Bucuresti special pentru dumneavoastra.

Cei mai indragiti actori din serialele de succes difuzate la Kanal D, se intalnesc, zilele acestea, cu fanii lor din România.

Duygu din serialul Havin, una dintre telenovelele care a spart audientele la Kanal D, a venit in Bucuresti sa se intalneasca cu fanii ei...

Actrita cu cei mai frumosi ochi din Turcia, Duygu- pe numele ei adevarat Burcu Kara, a implinit pe 1 martie-31 ani. Femeia frumoasa, sensibila din Havin, doua vieti, o dragoste- este pentru prima oara in Romania.

Dupa o mica vizita prin Bucuresti, Burcu Kara si colegii ei, indragitii actori din serialele turcesti de succes s-au oprit la un restaurant cu traditie din Centrul Istoric.

Maine, li se vor alatura si alti actori faimosi din Turcia, iar in seara aceasta vor participa la prima zi din Festivalul Filmului Turcesc la Bucuresti.


Sursa:Kanal D


Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Burcu Kara -Stiri Empty
MesajSubiect: Re: Burcu Kara -Stiri   Burcu Kara -Stiri Icon_minitimeVin Oct 21, 2011 3:13 am