Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Zj72bo
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_lcapFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Voting_barFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_lcapFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Voting_barFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_rcap 
Simi (8310)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_lcapFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Voting_barFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_rcap 
SfT (3793)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_lcapFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Voting_barFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_lcapFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Voting_barFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_rcap 
hasret (1609)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_lcapFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Voting_barFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_lcapFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Voting_barFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_rcap 
Denta (1265)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_lcapFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Voting_barFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_rcap 
elena50 (845)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_lcapFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Voting_barFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_rcap 
Kallin (748)
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_lcapFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Voting_barFatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 11:48 am

se casatoresc ... :o Mustafa cu Asu :o Intrebator
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 11:49 am

Nu, sant la tribunal....
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 11:51 am

Ai vazut pe tatal lui Kerim ce prestanta are?
S-a certat si cu aia....le-a zis ca se rafuieste cu ei ca are si l bani....si oricum nu are nimic de pierdut.... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:14 pm

A iesit in sfarsit Kerim Sad :roll: vai Mucades ce enervanta e :suspect:
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:15 pm

Doamne ce frumos a luat-o Kerim de mana :x inimi
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:16 pm

Ai vazut ce frumos se uita fatmagul la el cand ii pupa mana.... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:17 pm

frumos sfarsitul episodului de astazi ;) :roll:
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:18 pm

Frumos asa e.....asteptam saptamana viitoare sa vedem cum se incing spiritele...., [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:18 pm

Simi a scris:
Ai vazut ce frumos se uita fatmagul la el cand ii pupa mana.... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si chiar zambea .... :x el i-a luat mana si a ridicat-o la pieptul lui ai vazut Simi? :x :lol:
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:19 pm

Am vazut Lavinia.... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:21 pm

Simi a scris:
Frumos asa e.....asteptam saptamana viitoare sa vedem cum se incing spiritele...., [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sa vedem :x cred ca nu vom avea sanse zic eu sa vedem o noapte de dragoste intre cei doi desi eu imi doresc sa vad ceva frumos inimi Sad
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 12:23 pm

E prea devreme pentru asta ne mai lasa sa asteptam putin..... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos

mariana.mesescu
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 21
Puncte : 21

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 4:13 am

,, LIMBAJUL'' mainilor.

Urmariti miscarile mainilor celor doi:cum se CAUTA,cum se ATING,cum se MANGAIE. cum se UNESC ca doua trupuri care fuzioneaza in unul singur, ca doua fiinte care sunt acolo sa se daruiasca pe sine celuilalt , sa-i faca loc celuilalt in inima si in corpul sau.
O fi vrut regizorul sa sugereze ceva sau imaginatia mea a luat-o razna?
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 5:54 am

mariana.mesescu a scris:
,, LIMBAJUL'' mainilor.

Urmariti miscarile mainilor celor doi:cum se CAUTA,cum se ATING,cum se MANGAIE. cum se UNESC ca doua trupuri care fuzioneaza in unul singur, ca doua fiinte care sunt acolo sa se daruiasca pe sine celuilalt , sa-i faca loc celuilalt in inima si in corpul sau.
O fi vrut regizorul sa sugereze ceva sau imaginatia mea a luat-o razna?



Buna Mariana............ nu esti foarte atenta la detalii ,asa ca te invit ca diseara sa vedem impreuna serialul difuzat la turci

si s-l comentam impreuna ...........te poooop !
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 6:23 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 8:07 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 8:08 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro

mariana.mesescu
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 21
Puncte : 21

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 9:05 am

Referitor la secventa aceea cand Kerim o prinde de mana pe Fatmagul ,asa am simtit eu ca mainile acelea parca vorbeau, parca voiau sa transmita ceva. De asta le-am asemanat cu doua fiinte contopite intr-o stare de armonie ,bucurie si fericire deplina.
Va multumesc pentru linkuri .
Va pup si va las pentru ca a inceput filmul.
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 9:13 am

mariana.mesescu a scris:
Referitor la secventa aceea cand Kerim o prinde de mana pe Fatmagul ,asa am simtit eu ca mainile acelea parca vorbeau, parca voiau sa transmita ceva. De asta le-am asemanat cu doua fiinte contopite intr-o stare de armonie ,bucurie si fericire deplina.
Va multumesc pentru linkuri .
Va pup si va las pentru ca a inceput filmul.

ok Mariana ,acum este ozetul ,tine ce-l putin 1 h ...........vizionare placuta !
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 13, 2011 9:01 pm



Ultima editare efectuata de catre ninnet in Joi Oct 20, 2011 8:57 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 10:11 pm

Se pare ca ea e sora lui Kerim!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 10:12 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos

mariana.mesescu
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 21
Puncte : 21

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 8:14 am

Draga mea Ninnet, iti multumesc pentru,,SIMPLY THE BEST''.Sugestiv .
O seara buna si vizionare placuta!
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 8:32 am

Vizionare placuta fetelor. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 8:55 am

mariana.mesescu a scris:
Draga mea Ninnet, iti multumesc pentru,,SIMPLY THE BEST''.Sugestiv .
O seara buna si vizionare placuta!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Vizionare placuta si tie Mariana !
Sus In jos

Continut sponsorizat



Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 

Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Videoclipuri
» Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Stiri
» Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Coloana Sonora
» Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Semnaturi si Avataruri
» Fatmagül'ün Suçu Ne ? - Episoade Online
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Filmografia Turciei :: Seriale Turcia :: Fatmagül'ün Suçu Ne ? ( Ce vina are Fatmagül ? )-
creează un forum | Cinema | Cinema | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente