Gönülçelen - Comentarii Zj72bo
Gönülçelen - Comentarii Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Gönülçelen - Comentarii Vote_lcapGönülçelen - Comentarii Voting_barGönülçelen - Comentarii Vote_rcap 
ninnet (31821)
Gönülçelen - Comentarii Vote_lcapGönülçelen - Comentarii Voting_barGönülçelen - Comentarii Vote_rcap 
Simi (8310)
Gönülçelen - Comentarii Vote_lcapGönülçelen - Comentarii Voting_barGönülçelen - Comentarii Vote_rcap 
SfT (3793)
Gönülçelen - Comentarii Vote_lcapGönülçelen - Comentarii Voting_barGönülçelen - Comentarii Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Gönülçelen - Comentarii Vote_lcapGönülçelen - Comentarii Voting_barGönülçelen - Comentarii Vote_rcap 
hasret (1609)
Gönülçelen - Comentarii Vote_lcapGönülçelen - Comentarii Voting_barGönülçelen - Comentarii Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Gönülçelen - Comentarii Vote_lcapGönülçelen - Comentarii Voting_barGönülçelen - Comentarii Vote_rcap 
Denta (1265)
Gönülçelen - Comentarii Vote_lcapGönülçelen - Comentarii Voting_barGönülçelen - Comentarii Vote_rcap 
elena50 (845)
Gönülçelen - Comentarii Vote_lcapGönülçelen - Comentarii Voting_barGönülçelen - Comentarii Vote_rcap 
Kallin (748)
Gönülçelen - Comentarii Vote_lcapGönülçelen - Comentarii Voting_barGönülçelen - Comentarii Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Gönülçelen - Comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 1:21 pm

Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeLun Dec 26, 2011 9:25 am

un serial care merita vazut Interesat
cine l-a vazut si vrea sa-l comentam Intrebator
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 9:14 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] eu l-am vazut doryna si mi-a placut in mod deosebit !

in primul rand faptul ca in distributie sunt Tuba si Cancel , a fost tentatia maxima , evident [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

am descoperit pe parcurs ca subiectul are in sine muzica si asta m-a cucerit,

Tuba in rol de "tigancusa" din mahala este cuceritoare , iar Cancel in rol de profesor de muzica doct si elevat = adica printul si cenusareasa.....mi-a starnit curiozitatea la maxim !
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 10:21 am

eu ador acest serial ... l-am vazut de vreo 3 ori ... si nu m-am saturat de el Gönülçelen - Comentarii 2012825518 Gönülçelen - Comentarii 2012825518 Gönülçelen - Comentarii 2012825518
sper sa-l dea si ai nostri la TV ... ar fi super Gönülçelen - Comentarii 1686552138 Gönülçelen - Comentarii 1686552138
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:18 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cand l-am descoperit anul trecut , in fiecare seara vreo 2 saptamani vedeam 3/4 episoade , asa ca adesea ma prindea ora 1/ 2 :00 dimineata !!!

este special si aparte - imi plac personajele atat de "colorate" si diferite prin comparatie cu alte seriale, iar uneori am ras pe cinste [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !!! personajul "Cobra" frizeaza ridicolul adesea si in acelasi timp este haios si ridicol , deci imposibil sa nu razi !.... mi-am propus sa-l revad ;

oricum, din cand in cand mai vad cate-un episod pe sarite , cand mi se face dor de Hasret !
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:25 am

daaaa personajul Cobra a fost demential .... la fel si sora lui Hasret .... formau un cuplu formidabil ...
mie imi place Cansel foarte mult .... si Tuba .....
mi-a placut si povestea serialului ... povestea Cenuseresei .... locurile , actorii , coloana sonora , tot mi-a placut la acest serial
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 10:03 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Gulnaz, sora Hasretei este grozava ! a intrat foarte bine in rol si este sursa de umor in mare parte ...e foarte simpatica cu expresiile "personale" pe care le auzi frecvent :" aman, aman" ! "ciz, Hasrete hai ir dir ?", "Kobretin, aman, amnan" ....sigur n-am scris corect , scuze , dar cu turca nu ma descurc ....

oricum ,"Kobretin" a avut o gramada de zile fripte, mai ales cu candidatura la "primaria" mahalalei....[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 8:20 am

bietul Cobra .... il compatimeam cateodata .... dar de cele mai multe ori si-o merita .... auzi tu la el sa joace toti bani la Loto poate , poate va castiga .... doar cu cateva zile inainte de nunta .... asa ceva numai el putea face zambaret zambaret
cate i-a mai facut si lui Balcicek cu nunta ei zambaret zambaret
si apoi la nunta lui Murat cu Hasret .... zambaret zambaret
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 9:29 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] o da, ce-am mai ras !!! cum spuneam e adesea ridicol dar si hilar ...aman,aman !

am revazut episodul cand Murat si Hasret merg impreuna la restaurant la cina , iar Hasret se decide sa serveasca rac (sau homar ??), iar cand taie cu clestele acela special partea de os, il nimereste pe "vecinul " asezat paralel si striga "Gooooooolll" ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] iar in final se considera "priceputa" ca l-a nimerit pe bietul om in frunte ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] e tare haioasa !
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 9:50 am

daaaaa a fost superba secventa Gönülçelen - Comentarii 1369561365 Gönülçelen - Comentarii 1369561365

sau faza cand Cobra se urca pe zid sa " mediteteze " si toata lumea crede ca vrea sa se sinucida ....
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 11:32 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] a fost foarte haios Cobra in seara cand se decide sa mearga in absenta lor, acasa la Murat si Hasret -in regim de autoservire , cotrobaind prin frigider si servind cina intins pe canapea.....ca la el acasa !

da, a incasat-o ca l-au dus la Politie !

numai el putea face asa ceva [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !!!

apropos : ceva noutati vizavi de traducerea ultimelor 4 episoade ??stiti ceva ?
Sus In jos

Continut sponsorizat



Gönülçelen - Comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Comentarii   Gönülçelen - Comentarii Icon_minitime

Sus In jos
 

Gönülçelen - Comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Gönülçelen
» Gönülçelen - Videoclipuri
» Gönülçelen - Stiri
» Gönülçelen - Coloana Sonora
» Gönülçelen - Semnaturi si Avataruri
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Filmografia Turciei :: Seriale Turcia :: Gönülçelen-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente