Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Zj72bo
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_lcapGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Voting_barGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_lcapGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Voting_barGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_rcap 
Simi (8310)
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_lcapGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Voting_barGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_rcap 
SfT (3793)
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_lcapGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Voting_barGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_lcapGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Voting_barGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_rcap 
hasret (1609)
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_lcapGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Voting_barGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_lcapGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Voting_barGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_rcap 
Denta (1265)
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_lcapGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Voting_barGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_rcap 
elena50 (845)
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_lcapGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Voting_barGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_rcap 
Kallin (748)
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_lcapGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Voting_barGönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Gönülçelen - Episoade Online

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Episoade Online   Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 9:52 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] edit : doryna, se pare ca n-am noroc ....aman,aman [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...

programul mega video se pare ca este exact ce ar fi trebuit, doar ca este compatibil doar cu xp proffesional iar eu am windows7 si nu accepta instalarea ....

alte sugestii ?pentru program care sa lipeasca mai multe filmulete flv sa pot descarca GONULCELEN si apoi lipi partile unui episod ?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Episoade Online   Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 8:23 am

am vorbit cu cineva si mi-a promis un program ptr asa ceva zilele astea ... te tin la curent Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 429947708
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Episoade Online   Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 9:17 am

doryna32 a scris:
am vorbit cu cineva si mi-a promis un program ptr asa ceva zilele astea ... te tin la curent [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
multumesc mult doryna - am descarcat ep. integrale pana acum 6,7, 32,33...spre....42 , iar cu ocazia aceasta mai si revad episoade !
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Episoade Online   Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 9:51 am

dar stii ca primele episoade nu sunt traduse complect ... doar secventele cu Murat si Hasret ....
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Episoade Online   Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Feb 16, 2012 1:31 pm

doryna32 a scris:
dar stii ca primele episoade nu sunt traduse complect ... doar secventele cu Murat si Hasret ....

da, stiu, bineinteles , dar parca mai conteaza ?

sunt o incantare si asa ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Gönülçelen - Episoade Online   Gönülçelen - Episoade Online - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mai 12, 2012 9:50 am

episodul 54 - subtitrat romaneste