Cafe Bar             - Pagina 2 Zj72bo
Cafe Bar             - Pagina 2 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Cafe Bar             - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 2 Voting_barCafe Bar             - Pagina 2 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Cafe Bar             - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 2 Voting_barCafe Bar             - Pagina 2 Vote_rcap 
Simi (8310)
Cafe Bar             - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 2 Voting_barCafe Bar             - Pagina 2 Vote_rcap 
SfT (3793)
Cafe Bar             - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 2 Voting_barCafe Bar             - Pagina 2 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Cafe Bar             - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 2 Voting_barCafe Bar             - Pagina 2 Vote_rcap 
hasret (1609)
Cafe Bar             - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 2 Voting_barCafe Bar             - Pagina 2 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Cafe Bar             - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 2 Voting_barCafe Bar             - Pagina 2 Vote_rcap 
Denta (1265)
Cafe Bar             - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 2 Voting_barCafe Bar             - Pagina 2 Vote_rcap 
elena50 (845)
Cafe Bar             - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 2 Voting_barCafe Bar             - Pagina 2 Vote_rcap 
Kallin (748)
Cafe Bar             - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 2 Voting_barCafe Bar             - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Urmatorul
AutorMesaj
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 1:11 pm

Poti sa-mi zici unde o postez acolo la stiri ca am vazut doar doua topice cu Kenan si cu Nurgul? :roll:
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 1:12 pm

Deschizi tu altul 8)
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:18 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Va doresc o zi cat mai placuta! :lol:
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 1:42 am

Buna ziua tuturor!



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 1:43 am

Buna ninnet
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:01 am

Buna ziua inca o data , incerc sa descifrez tot forumul , care ,ce si cum, imi place ca si format,
daca imi permiteti ,fondul cam suparator (negru) in rest ,vad ca impuneti restrictii si
faceti observatii..........online .........
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:12 am

1.Am pus fondul negru pentru a se vedea bine pozele si scrisul
2.Nu facem observatii online .
O singura data am facut observatii lui Lavinia pt ca a deschis "100" de topicuri prostesti . Asa nu fcem . Iar resctirctii ca orice forum . Distractie placuta in continuare :cheers:
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:19 am

Buna Ninnet! :D :D [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:25 am

Roby a scris:
1.Am pus fondul negru pentru a se vedea bine pozele si scrisul
2.Nu facem observatii online .
O singura data am facut observatii lui Lavinia pt ca a deschis "100" de topicuri prostesti . Asa nu fcem . Iar resctirctii ca orice forum . Distractie placuta in continuare :cheers:


Cafe Bar             - Pagina 2 429947708, nu-mi plac restrictiile, acum ca ma-m informat ,va doresc la la cati mai multi useri si
la cat mai multe postari .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:26 am

omis a scris:
Buna Ninnet! :D :D [img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

buna printesa , ce faci ? ne intalnim peste tot , incerc sa ma familiarizez cu forumul , sa gasesc topicurile preferate ..........
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:29 am

Bine fac iubita.Da ne intalnim peste tot ca eu sant foarte plimbareata.Si sa nu uit sa-ti spun ca poti sa te familiarizezi cu ce vrei tu dar cu Muri sa sti ca nu-ti dau voie... :evil: :evil: :evil: :evil:
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:30 am

Daca lipsesc topicuri cu actori sau seriale sa ne spuneti pt a deschide topicurile respective .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:36 am

omis a scris:
Bine fac iubita.Da ne intalnim peste tot ca eu sant foarte plimbareata.Si sa nu uit sa-ti spun ca poti sa te familiarizezi cu ce vrei tu dar cu Muri sa sti ca nu-ti dau voie... :evil: :evil: :evil: :evil:


iubito , sunt ametita rau dupa :
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:38 am

Roby a scris:
Daca lipsesc topicuri cu actori sau seriale sa ne spuneti pt a deschide topicurile respective .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ok , deci am citit eu bine : vreau sa deschideti pentru a posta serialul FATMAGUL UN SUCU NE ,
am vazutca nu este si inca o serie de actori cunoscuti , o sa-i nominalizez
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:39 am

Te cred Ninnet...arata si bine.Si mie mi se aprind felinarele dupa el. :cyclops: :cyclops: :cyclops: :shock: :shock: :shock:
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:42 am

omis a scris:
Te cred Ninnet...arata si bine.Si mie mi se aprind felinarele dupa el. :cyclops: :cyclops: :cyclops: :shock: :shock:
:shock:

tine-ti felinarele stinse soro ,Cafe Bar             - Pagina 2 429947708 ? ce faci cu frumosul celalalt ?
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:44 am

Ce e al lui e pus deoparte...dar tu stii ca eu sant iubareata rau,nu ma pot abtine ce sa ma fac? :lol: :lol: :lol:
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:53 am

Ninnet,uite si tu cum arata. :roll: :roll: Cum pot face abstractie de asemenea mascul?Nu pot crede-ma ca incerc sa ma abtin,dar nu-mi iese....cand il mai vad si in avatarul tau... :roll: :roll: :roll: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:04 am

omis a scris:
Ninnet,uite si tu cum arata. :roll: :roll: Cum pot face abstractie de asemenea mascul?Nu pot crede-ma ca incerc sa ma abtin,dar nu-mi iese....cand il mai vad si in avatarul tau... :roll: :roll: :roll: [img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


fi atenta , pe caldura asta nu vreau sa ma superi Cafe Bar             - Pagina 2 429947708 ? ma infig in frumosul celalalt si nu-i mai dau drumul pana
la toamna ..................ce zici ??????????

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:06 am

Pe frumosul meu lasa-l in pace ca e suparat rau...de ieri ii sterg lacrimile de pe obrajori.A aflat ca Tuba e insarcinata cu Onur in luna a doua si cica mai are si gemeni... Sad Sad Sad Sad
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:13 am

Ninnet am facut topicul cu Fatmagul si apropo omis Murat Yldirim parca era casatorit cu burcin e treaba are cu tuba ? :?: :?: :?:
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:28 am

Alte topicurii .... Ideii? :?: :cheers:
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:28 am

A avut" treaba" cu Tuba cand juca in Asi,si eu tot speram ca o sa fie impreuna la un moment dat,dar mi s-au spulberat visele odata cu sarcina lui Tuba Sad Sad Sad Apropo cu Tuba ai facut un topic? :)
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:31 am

De fapt topicurile cu actrite le facea domnisoara narcootic dar ea a "disparut" de o saptamana si de negasit asa ca ..... o sa le fac eu si pe acelea 😢
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:42 am

Poftiti ceva racoros. ;) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos

Continut sponsorizat



Cafe Bar             - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
Pagina 2 din 33Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Cafe Bar-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente