Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Zj72bo
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_lcapFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Voting_barFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_rcap 
ninnet (31821)
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_lcapFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Voting_barFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_rcap 
Simi (8310)
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_lcapFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Voting_barFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_rcap 
SfT (3793)
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_lcapFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Voting_barFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_lcapFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Voting_barFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_rcap 
hasret (1609)
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_lcapFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Voting_barFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_lcapFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Voting_barFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_rcap 
Denta (1265)
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_lcapFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Voting_barFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_rcap 
elena50 (845)
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_lcapFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Voting_barFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_rcap 
Kallin (748)
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_lcapFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Voting_barFirtina (Furtuna)   -  Comentarii   Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Firtina (Furtuna) - Comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Empty
MesajSubiect: Firtina (Furtuna) - Comentarii    Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeVin Aug 12, 2011 8:57 am

Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Empty
MesajSubiect: Re: Firtina (Furtuna) - Comentarii    Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 10:00 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] stiu de ceva vreme despre "Firtina" ca este serialul in care Murat Y si-a intalnit actuala sotie - am vazut vate ceva pe youtube , dar nu mi s-a parut a fi deosebit de reusit, asa ca nu m-a tentat prea tare....sa recunosc sincer , desi dupa serialele de succes in care l-am vazut deja pe Murat , acum mi-a starnit curiozitatea sa aflu despre Burcin si cum este ea ca actrita [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ?!

a vazut cineva serialul ?

e clar ca e departe de ASI sau ASK VE CEZA ca scenariu si chiar ca abordare , sunt doar curioasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Empty
MesajSubiect: Re: Firtina (Furtuna) - Comentarii    Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeMar Feb 28, 2012 10:45 am

hasret a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] stiu de ceva vreme despre "Firtina" ca este serialul in care Murat Y si-a intalnit actuala sotie - am vazut vate ceva pe youtube , dar nu mi s-a parut a fi deosebit de reusit, asa ca nu m-a tentat prea tare....sa recunosc sincer , desi dupa serialele de succes in care l-am vazut deja pe Murat , acum mi-a starnit curiozitatea sa aflu despre Burcin si cum este ea ca actrita [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ?!

a vazut cineva serialul ?

e clar ca e departe de ASI sau ASK VE CEZA ca scenariu si chiar ca abordare , sunt doar curioasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

POTI SA-L URMARESTI IN TURCA SAU ENGLEZA ,,,,,,,,BURCIN MIE IMI PLACE SA STI ......SI FACE PARTE DINTR-O FAMILIE CU TRADITIE IN DOMENIU
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Empty
MesajSubiect: Re: Firtina (Furtuna) - Comentarii    Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeMar Feb 28, 2012 1:50 pm

quote]

POTI SA-L URMARESTI IN TURCA SAU ENGLEZA ,,,,,,,,BURCIN MIE IMI PLACE SA STI ......SI FACE PARTE DINTR-O FAMILIE CU TRADITIE IN DOMENIU [/quote]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] unde il pot gasi in engleza, ninnet ?

ce am gasit pe youtube este doar netitrat - am urcat un videoclip ...
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Empty
MesajSubiect: Re: Firtina (Furtuna) - Comentarii    Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeMier Feb 29, 2012 1:42 am

hasret a scris:
quote]

POTI SA-L URMARESTI IN TURCA SAU ENGLEZA ,,,,,,,,BURCIN MIE IMI PLACE SA STI ......SI FACE PARTE DINTR-O FAMILIE CU TRADITIE IN DOMENIU

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] unde il pot gasi in engleza, ninnet ?


ma bucur ca ai reusit sa postezi videoclipuri ...e usor ai vazut ? apoi au fost postate explicatii
clare de Roby ...urmareai explicatiile si era Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   429947708 ...bravo pupici

o sa vad unde la-m vazut in engleza si iti spun da?
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Empty
MesajSubiect: Re: Firtina (Furtuna) - Comentarii    Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeMier Feb 29, 2012 9:39 am

ma bucur ca ai reusit sa postezi videoclipuri ...e usor ai vazut ? apoi au fost postate explicatii
clare de Roby ...urmareai explicatiile si era [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...bravo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

o sa vad unde la-m vazut in engleza si iti spun da?
[/quote]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] da, sunt incantata ca e atat de simplu - vizavi de urcarea videoclipurilor !

te rog, daca gasesti "Firtina" cu srt. in engleza, m-as bucura tare mult sa-l vad !

zilele trecute am vazut vreo 2 episoade pe youtube si mi-a starnit si mai mult curiozitatea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ! dar e oleak frustrant ....cu o srt. in enleza e perfect si l-as vedea cap-coada !

mai ales ca Murat si Burcin sunt atat de tineri si frumosi - impreuna sunt tare dulci -am vazut scena de pe faleza ;

iar din ce am vazut urcat, sunt vreo 48 de episoade
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Empty
MesajSubiect: Re: Firtina (Furtuna) - Comentarii    Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeMier Feb 29, 2012 9:47 am

hasret a scris:
ma bucur ca ai reusit sa postezi videoclipuri ...e usor ai vazut ? apoi au fost postate explicatii
clare de Roby ...urmareai explicatiile si era [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...bravo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

o sa vad unde la-m vazut in engleza si iti spun da?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] da, sunt incantata ca e atat de simplu - vizavi de urcarea videoclipurilor !

te rog, daca gasesti "Firtina" cu srt. in engleza, m-as bucura tare mult sa-l vad !

zilele trecute am vazut vreo 2 episoade pe youtube si mi-a starnit si mai mult curiozitatea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ! dar e oleak frustrant ....cu o srt. in enleza e perfect si l-as vedea cap-coada !

mai ales ca Murat si Burcin sunt atat de tineri si frumosi - impreuna sunt tare dulci -am vazut scena de pe faleza ;

iar din ce am vazut urcat, sunt vreo 48 de episoade[/quote]

Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   429947708 hasret .........cred ca la-m vazut pe unul din forumurile cu seriale online ....nu mai stiu care din ele .....caut si postez linkul da ? pupici Pupic
Sus In jos

Irinuta27
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 2
Puncte : 2
Localizare : Chisinau

Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Empty
MesajSubiect: Re: Firtina (Furtuna) - Comentarii    Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitimeMier Aug 06, 2014 1:04 am

salut. unde as putea viziona serialul firtina cu traducere in romina? imi doresc foarte mult va rog ajutati-ma. mercy
Sus In jos

Continut sponsorizat



Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Empty
MesajSubiect: Re: Firtina (Furtuna) - Comentarii    Firtina (Furtuna)   -  Comentarii   Icon_minitime

Sus In jos
 

Firtina (Furtuna) - Comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Firtina (Furtuna)
» Firtina (Furtuna) - Stiri
» Firtina (Furtuna) - Videoclipuri
» Firtina (Furtuna) - Coloana sonora
» Firtina (Furtuna) - Semnaturi si avataruri
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Filmografia Turciei :: Arhiva Seriale Turcia :: Firtina (Furtuna)-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente