Cafe Bar       - Pagina 10 Zj72bo
Cafe Bar       - Pagina 10 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Cafe Bar       - Pagina 10 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 10 Voting_barCafe Bar       - Pagina 10 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Cafe Bar       - Pagina 10 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 10 Voting_barCafe Bar       - Pagina 10 Vote_rcap 
Simi (8310)
Cafe Bar       - Pagina 10 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 10 Voting_barCafe Bar       - Pagina 10 Vote_rcap 
SfT (3793)
Cafe Bar       - Pagina 10 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 10 Voting_barCafe Bar       - Pagina 10 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Cafe Bar       - Pagina 10 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 10 Voting_barCafe Bar       - Pagina 10 Vote_rcap 
hasret (1609)
Cafe Bar       - Pagina 10 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 10 Voting_barCafe Bar       - Pagina 10 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Cafe Bar       - Pagina 10 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 10 Voting_barCafe Bar       - Pagina 10 Vote_rcap 
Denta (1265)
Cafe Bar       - Pagina 10 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 10 Voting_barCafe Bar       - Pagina 10 Vote_rcap 
elena50 (845)
Cafe Bar       - Pagina 10 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 10 Voting_barCafe Bar       - Pagina 10 Vote_rcap 
Kallin (748)
Cafe Bar       - Pagina 10 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 10 Voting_barCafe Bar       - Pagina 10 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:01 pm

ninnet a scris:
Roby a scris:
10.000 de mesaje in 2 luni !!! :sarut : Va multumesc pentru mesajele postate !


Perfect, efortul este al tuturor ,felicitari ! flori pentru noi toate
fetelor !


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Roby , pentru tine ! dar sa sti ca nici noi nu refuzam , nu-i asa Omis ?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Credeti voi ca ne ajunge doar una ? :o MAi caomndati inca 10 si dupa vorbim Rade
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:04 pm

omis a scris:
La tir ma gandeam si eu.....dar spune-i la sofer sa vina repede ca mi-e sete rauuuuuuuu........ Rade Rade Rade

uite acum il caut , sa vina repede ca arde ! Rade Rade
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:04 pm

Multumesc Roby.Bina ca mi l-ai adus acum pe Muri,ca nu e Lavinia aici.... :x :x Ca e harpareata rau si se infigea imediat in barba lui.... :o :o
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:06 pm

ninnet a scris:
omis a scris:
La tir ma gandeam si eu.....dar spune-i la sofer sa vina repede ca mi-e sete rauuuuuuuu........ Rade Rade Rade

uite acum il caut , sa vina repede ca arde ! Rade Rade
Ardeeeeeeeeee,grabeste-te ca iau foc....mai ales ca il am si pe Muri aici... Rade Rade Rade Rade Rade
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:09 pm

Gif-ul asta e tare rauuuuuuuu....... Rade Rade [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Bravo Ninnet. ;)
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:09 pm

omis a scris:
Multumesc Roby.Bina ca mi l-ai adus acum pe Muri,ca nu e Lavinia aici.... :x :x Ca e harpareata rau si se infigea imediat in barba lui.... :o :o

Esti foarte egoista Rade Rade Rade ..... Il vrei si zi si noapte .... doar ieri la avut lavinia ca a fost ziua ei si in restul timpului numai la tine a stat Rade
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:12 pm

Roby a scris:
ninnet a scris:
Roby a scris:
10.000 de mesaje in 2 luni !!! :sarut : Va multumesc pentru mesajele postate !


Perfect, efortul este al tuturor ,felicitari ! flori pentru noi toate
fetelor !


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Roby , pentru tine ! dar sa sti ca nici noi nu refuzam , nu-i asa Omis ?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Credeti voi ca ne ajunge doar una ? :o MAi caomndati inca 10 si dupa vorbim Rade

pai am facut comanda , asteptati 1 Rade
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:13 pm

Roby,e doar al meu.....nici nu discut......l-am imprumutat lui Lavinia ca era o zi speciala pt ea....dar nu-l mai vede alta data ca a tras pe el ca trohanel pe bas....... :o :o L-am primit intreg dar conditia fizica era jalnica......cat trebuie eu sa muncesc acum sa-l fac sa-si revina la forma initiala..... :o Sad Sad
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:16 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Ce balcoane are!!!! :o :o :o
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:18 pm

omis a scris:
Roby,e doar al meu.....nici nu discut......l-am imprumutat lui Lavinia ca era o zi speciala pt ea....dar nu-l mai vede alta data ca a tras pe el ca trohanel pe bas....... :o :o L-am primit intreg dar conditia fizica era jalnica......cat trebuie eu sa muncesc acum sa-l fac sa-si revina la forma initiala..... :o Sad Sad

Normal Rade Tu ai fost prima pe forum deci e numai al tau nu ? Rade
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:19 pm

omis a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Ce balcoane are!!!! :o :o :o

Daa :x Dar sutien nu are ? :o
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:21 pm

Ce-i mai trebuie sutien cand are silicoane?????? Rade Rade
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:22 pm

Rade Asa e .... ii sta mai bine fara sutien Rade :x
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:31 pm

Ia uite Ninnet cata castravetele..... :o :o :o [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:32 pm

omis a scris:
Ia uite Ninnet cata castravetele..... :o :o :o [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Rade Rade Rade Rade Rade Rade Rade Rade Rade Rade Rade Rade
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:37 pm

omis a scris:
Ia uite Ninnet cata castravetele..... :o :o :o [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

e.......iti place ? Rade Rade ;) ;)
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 1:46 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]