Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Zj72bo
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_lcapAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Voting_barAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_lcapAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Voting_barAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_rcap 
Simi (8310)
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_lcapAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Voting_barAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_rcap 
SfT (3793)
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_lcapAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Voting_barAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_lcapAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Voting_barAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_rcap 
hasret (1609)
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_lcapAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Voting_barAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_lcapAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Voting_barAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_rcap 
Denta (1265)
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_lcapAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Voting_barAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_rcap 
elena50 (845)
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_lcapAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Voting_barAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_rcap 
Kallin (748)
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_lcapAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Voting_barAdini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorMesaj
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Apr 20, 2013 11:55 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Apr 20, 2013 11:56 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Apr 20, 2013 11:56 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Apr 20, 2013 11:56 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Apr 20, 2013 11:56 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Apr 20, 2013 11:56 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Relly
Relly
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 22
Puncte : 24
Localizare : România

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeDum Sept 22, 2013 10:05 pm

Am văzut o reclamă în care anunțau că vor da serialul acesta în curând la KanalD.
Pare interesant și actorii sunt frumoși.
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 7:35 am

Relly a scris:
Am văzut o reclamă în care anunțau că vor da serialul acesta în curând la KanalD.
Pare interesant și actorii sunt frumoși.
 

Daaa Relly, am vazut si eu...

" FERIHA – un nou serial, la Kanal D! N-ai voie sa-l ratezi!
Din 19 octombrie, de la ora 21:00, Kanal D lanseaza serialul “Feriha”, o ecranizare palpitanta a povestii unei adolescente care lupta cu prejudecatile celor din jur, o productie in care iubirea pura se amesteca ca frustrarea si minciuna.

In “Feriha”, ne reintalnim cu Hazal Kaya, talentata actrita care a interpretat rolul lui “Nihal”, din serialul “Iubire ascunsa” (Ask-i memnu), difuzat de Kanal D.

Feriha Yilmaz (Hazal Kaya), protagonista serialului, locuieste in Istanbul, impreuna cu parintii si cei doi frati ai sai. Ea provine dintr-o familie saraca, dar invata foarte bine si are ambitii mari. Tatal ei, RızaYılmaz (Metin Çekmez), este portar in Etiler, un cartier bogat al Istanbulului, iar mama, Zehra Yılmaz (Vahide Gördüm), este menajera. Feriha nu accepta faptul ca este fiica de portar si le promite parintilor ca va avea o viata mai buna decat a lor. Intrata cu bursa la facultate, Feriha crede ca de acum inainte viata ei va fi mult mai frumoasa. Atat de mult isi doreste aceasta schimbare incat incepe sa modifice realitatea, dandu-le de inteles noilor colegi, majoritatea bogati, ca provine dintr-o familie instarita.

Pe aleile facultatii, Feriha il intalneste pe Emir Sarrafoğlu (Cagatay Ulusoy), “baiatul de aur” al facultatii, “printul mostenitor nocturn”, cum il alinta prietenii. Emir, un tanar chipes, are parinti bogati si este inconjurat prieteni “de bani gata”, lucru care o va determina pe  Feriha sa mentina aparentele de “fata bogata”.

Cei doi tineri se indragostesc nebuneste unul de altul, iar Feriha ajunge sa cada in plasa propriilor minciuni.

Urmariti “Feriha”, din 19 octombrie, in fiecare sambata, de la ora 21:00, la Kanal D."
Sus In jos
Relly
Relly
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 22
Puncte : 24
Localizare : România

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 10:36 pm

super  Deci  săptămâna asta începe. Dar atât de puțin,numai un episod pe săptămână...
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeMier Oct 16, 2013 10:12 am

Relly a scris:
super  Deci  săptămâna asta începe. Dar atât de puțin,numai un episod pe săptămână...
din pacate da lasa-ma.....dar nu se stie niciodata .... daca o sa fie foarte urmarit poate o sa-i modifice grila de difuzare Trag cu ochiul
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeSam Feb 01, 2014 3:42 am

este un serial de dragoste foarte interesant si emotionant, hazal isi interpreteaza foarte bine rolul, eu am vazut tot serialul pe internet cu subtitrare, iar dupa ce feriha moare se continua serialul doar ca isi schimba numele in "Emir'in Yolu", este unul din serialele mele preferate....chiar merita vazut Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 2745205407 


il puteti vedea aici http://serialeturcestitv.wordpress.com/adini-feriha-koydum/feriha-ep-1-19/ Pupic
Sus In jos
Relly
Relly
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 22
Puncte : 24
Localizare : România

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeVin Mar 14, 2014 12:08 am

Am văzut doar câteva episoade,la început. Dar n-am mai continuat,n-aș putea să spun exact ce nu mi-a plăcut.
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeMier Apr 30, 2014 9:44 am

Relly a scris:
Am văzut doar câteva episoade,la început. Dar n-am mai continuat,n-aș putea să spun exact ce nu mi-a plăcut.

eu dimpotriva nu l-am urmarit de la inceput si acum imi pare rau ... chiar merita  Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 2745205407 
Sus In jos
Joana Yavas
Joana Yavas
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 11
Puncte : 13
Localizare : Ploiesti

Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitimeVin Mai 02, 2014 7:30 am

Si eu ma uit la Feriha
Sus In jos

Continut sponsorizat



Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )   Adini Feriha Koydum  (Am numit-o Feriha  ) - Pagina 21 Icon_minitime

Sus In jos
 

Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 21 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Filmografia Turciei :: Seriale Turcia :: Adini Feriha Koydum (Am numit-o Feriha )-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente