Cafe Bar       - Pagina 35 Zj72bo
Cafe Bar       - Pagina 35 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Cafe Bar       - Pagina 35 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 35 Voting_barCafe Bar       - Pagina 35 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Cafe Bar       - Pagina 35 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 35 Voting_barCafe Bar       - Pagina 35 Vote_rcap 
Simi (8310)
Cafe Bar       - Pagina 35 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 35 Voting_barCafe Bar       - Pagina 35 Vote_rcap 
SfT (3793)
Cafe Bar       - Pagina 35 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 35 Voting_barCafe Bar       - Pagina 35 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Cafe Bar       - Pagina 35 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 35 Voting_barCafe Bar       - Pagina 35 Vote_rcap 
hasret (1609)
Cafe Bar       - Pagina 35 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 35 Voting_barCafe Bar       - Pagina 35 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Cafe Bar       - Pagina 35 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 35 Voting_barCafe Bar       - Pagina 35 Vote_rcap 
Denta (1265)
Cafe Bar       - Pagina 35 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 35 Voting_barCafe Bar       - Pagina 35 Vote_rcap 
elena50 (845)
Cafe Bar       - Pagina 35 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 35 Voting_barCafe Bar       - Pagina 35 Vote_rcap 
Kallin (748)
Cafe Bar       - Pagina 35 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 35 Voting_barCafe Bar       - Pagina 35 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 19 ... 33, 34, 35
AutorMesaj
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:21 pm

lavinia78 a scris:
Ai foarte mare dreptate Ninnet :D dar eu am vrut doar sa o necajesc puti pe doryna Rade

uite mie imi place foarte tare si Kivanc ........are un zmbet de lesini , si niste
ochi, mama ,,,,,,,,,,, In love In love
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:22 pm

doryna32 a scris:
Fetelor merg la somn chugger noapte buna , ne vedem maine

Noapte buna Doryna, pupici ! :Cafe Bar       - Pagina 35 2815934938:
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:22 pm

ninnet a scris:
omis a scris:
ninnet a scris:
lavinia78 a scris:
las doryna sa te vad cand vei avea si tu pe cineva cu care sa-l imparti pe Cansel Rade atunci sa te vad ce vei face ....si oricum Cansel nu arata nici pe jumatate atat de bine ca Murat Rade :roll:

da, dupa parerea ta nu-i nici unul mai Cafe Bar       - Pagina 35 3639468995 precum Murat nu ?Lavinia chestie
de gusturi bom nu zic ca nu-i barbat bine dar sunt altii si mai si bom
Daaaaaaaa,ai dreptate Ninnet....la Engin te referi...asa e?? oops oops Neutral Neutral

pai na-i idee ce Cafe Bar       - Pagina 35 3639468995 e cu nasul lui cel obraznic nu ? Rade
Rade Rade Rade Trebuie sa-i masor si nasul cel obrasnic.....ca in functie de asta imi dau seama ce are in dotare...... :x :x :x
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:24 pm

doryna32 a scris:
Fetelor merg la somn chugger noapte buna , ne vedem maine
Noapte buna Daryna. :sarut : Ce ai facut te-ai rusinat???????? Sleep Sleep
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:25 pm

ninnet a scris:
lavinia78 a scris:
Ai foarte mare dreptate Ninnet :D dar eu am vrut doar sa o necajesc puti pe doryna Rade

uite mie imi place foarte tare si Kivanc ........are un zmbet de lesini , si niste
ochi, mama ,,,,,,,,,,, In love In love
Sa sti ca daca ma uit bine la el si mie incepe sa-mi placa..... :o :o :x :x
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:26 pm

omis a scris:
ninnet a scris:
omis a scris:
ninnet a scris:
lavinia78 a scris:
las doryna sa te vad cand vei avea si tu pe cineva cu care sa-l imparti pe Cansel Rade atunci sa te vad ce vei face ....si oricum Cansel nu arata nici pe jumatate atat de bine ca Murat Rade :roll:

da, dupa parerea ta nu-i nici unul mai Cafe Bar       - Pagina 35 3639468995 precum Murat nu ?Lavinia chestie
de gusturi bom nu zic ca nu-i barbat bine dar sunt altii si mai si bom
Daaaaaaaa,ai dreptate Ninnet....la Engin te referi...asa e?? oops oops Neutral Neutral

pai na-i idee ce Cafe Bar       - Pagina 35 3639468995 e cu nasul lui cel obraznic nu ? Rade
Rade Rade Rade Trebuie sa-i masor si nasul cel obrasnic.....ca in functie de asta imi dau seama ce are in dotare...... :x :x :x

masoara........ca e bine de stiut ce are in dotare Rade
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:29 pm

Ninnet deschide tu alt topic la cafe bar ca Roby nu e pe aici.... :D
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:32 pm

omis a scris:
Ninnet deschide tu alt topic la cafe bar ca Roby nu e pe aici.... :D
Omis intra el si-l deschide imediat ,poate muta paginile nici o
problema , eu mai am putina treaba !
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:33 pm

Noapte buna Doryna Sleep chugger
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:33 pm

ninnet a scris:
omis a scris:
Ninnet deschide tu alt topic la cafe bar ca Roby nu e pe aici.... :D
Omis intra el si-l deschide imediat ,poate muta paginile nici o
problema , eu mai am putina treaba !
;) ;)
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:35 pm

Lavinia uite iti arat ceva ca sa dormi bine in noaptea asta..... oops oops Neutral [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:35 pm

omis a scris:
lavinia78 a scris:
fii serioasa ca nu lesin pana nu il am ......apoi mai vedem.... poate merg sa caut si altceva : Rade Rade Rade
Rade Rade Hai te rog... Plecaciune Lesina si tu putin ca am de facut niste masuratori....... Love Love

cu ce masori ? sa-ti luam niste ustensile ? :oops:
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:38 pm

ninnet a scris:
omis a scris:
lavinia78 a scris:
fii serioasa ca nu lesin pana nu il am ......apoi mai vedem.... poate merg sa caut si altceva : Rade Rade Rade
Rade Rade Hai te rog... Plecaciune Lesina si tu putin ca am de facut niste masuratori....... Love Love

cu ce masori ? sa-ti luam niste ustensile ? :oops:
Cu palma........ Rade Rade Mai mult de 3 palme nu poate avea..... Rade Rade
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:39 pm

omis a scris:
Lavinia uite iti arat ceva ca sa dormi bine in noaptea asta..... oops oops Neutral [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

da, buna scena, nu am mai vazut la turci ceva asa de explicit..........se pricepe
muratura la amor ;) ;) ce zici Lavinia ? vezi ce vise are Omis ? Neutral Neutral
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:41 pm

omis a scris:
ninnet a scris:
omis a scris:
lavinia78 a scris:
fii serioasa ca nu lesin pana nu il am ......apoi mai vedem.... poate merg sa caut si altceva : Rade Rade Rade
Rade Rade Hai te rog... Plecaciune Lesina si tu putin ca am de facut niste masuratori....... Love Love

cu ce masori ? sa-ti luam niste ustensile ? :oops:
Cu palma........ Rade Rade Mai mult de 3 palme nu poate avea..... Rade Rade

Rade Rade 3 palme ???????? doamne..........ce ......nu-mi vine sa cred Rade
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:42 pm

omis a scris:
Lavinia uite iti arat ceva ca sa dormi bine in noaptea asta..... oops oops Neutral [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
multumesc omis am vazut-o mai demult .....ai vazut a intrebat ninnet ce ustensile ai nevoie ptr masurat Rade Rade :Pavem visele cam la fel ninnet (eu si omis)as fi vrut sa vad si la Asi ceva asemanator :x
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:43 pm

De 6 luni tot visesez Ninnet........dar pana la urma tot ii prind castravetele....... Rade Rade Nu ma las asa usor...... :x :x
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:43 pm

omis ma multumesc si cu o palma si jumatate .... Rade de trei palme cred ca e totusi cam prea mult Rade
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:45 pm

lavinia78 a scris:
omis ma multumesc si cu o palma si jumatate .... Rade de trei palme cred ca e totusi cam prea mult Rade
Rade Rade Vad ca te multumesti cu putin Lavinia...... Rade Rade Rade Rade
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:45 pm

omis a scris:
De 6 luni tot visesez Ninnet........dar pana la urma tot ii prind castravetele....... Rade Rade Nu ma las asa usor...... :x :x

Fi atenta ce-ti doresti , sti cum se spune.......sa-r putea sa se
implineasca ,si sa te vad atunci cum te descurci Rade Rade
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:46 pm

lavinia78 a scris:
omis ma multumesc si cu o palma si jumatate .... Rade de trei palme cred ca e totusi cam prea mult Rade
:roll: ;) :roll: tinand cont cape langa castravete mai are Murat si" :idea: fructe"
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:46 pm

ninnet a scris:
omis a scris:
De 6 luni tot visesez Ninnet........dar pana la urma tot ii prind castravetele....... Rade Rade Nu ma las asa usor...... :x :x

Fi atenta ce-ti doresti , sti cum se spune.......sa-r putea sa se
implineasca ,si sa te vad atunci cum te descurci Rade Rade
:face: :face: :face: :face: :face: Plecaciune Plecaciune Plecaciune Plecaciune Ma descurc...... Plecaciune Plecaciune
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:47 pm

Topic plin => Topic inchis
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Roby in Mar Aug 09, 2011 1:03 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 12:47 pm

D-ne dai sa se indeplineasca ninnet Rade :D :x ca de descurcat ne vom descurca la fata locului
Sus In jos

Continut sponsorizat



Cafe Bar       - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 35 Icon_minitime

Sus In jos
 

Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
Pagina 35 din 35Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Cafe Bar-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente