Cafe Bar             - Pagina 3 Zj72bo
Cafe Bar             - Pagina 3 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Cafe Bar             - Pagina 3 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 3 Voting_barCafe Bar             - Pagina 3 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Cafe Bar             - Pagina 3 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 3 Voting_barCafe Bar             - Pagina 3 Vote_rcap 
Simi (8310)
Cafe Bar             - Pagina 3 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 3 Voting_barCafe Bar             - Pagina 3 Vote_rcap 
SfT (3793)
Cafe Bar             - Pagina 3 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 3 Voting_barCafe Bar             - Pagina 3 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Cafe Bar             - Pagina 3 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 3 Voting_barCafe Bar             - Pagina 3 Vote_rcap 
hasret (1609)
Cafe Bar             - Pagina 3 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 3 Voting_barCafe Bar             - Pagina 3 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Cafe Bar             - Pagina 3 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 3 Voting_barCafe Bar             - Pagina 3 Vote_rcap 
Denta (1265)
Cafe Bar             - Pagina 3 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 3 Voting_barCafe Bar             - Pagina 3 Vote_rcap 
elena50 (845)
Cafe Bar             - Pagina 3 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 3 Voting_barCafe Bar             - Pagina 3 Vote_rcap 
Kallin (748)
Cafe Bar             - Pagina 3 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 3 Voting_barCafe Bar             - Pagina 3 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Urmatorul
AutorMesaj
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:44 am

Un whisky ar merge acum ❤ cu gheata ❤ si chiar un whisky dublu :bounce:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:48 am

Cu caldura asta doar alcool ne mai lipseste. :roll: :roll: Oricum noi santem ametite dupa turcaletii astia frumosi chiar nu ne mai trebuiesc si suplimente de viteza. Rade Rade Rade
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:49 am

E o pasiune trecatoare asta pentru serialele turcesti si turci draga omis?
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:52 am

Le urmaresc de cativa ani si vad ca nu mi-a trecut. :roll: Concluzia este ca o sa fiu pasionata pe viata.... :lol: :lol:
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:53 am

In Italia pe posturile lor se difuzeaza seriale turcesti?
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:56 am

Nu se difuzeaza,la italieni.Eu am DIGI din Romania.Sant dependenta de Tv. :roll: :roll: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 3:58 am

De TV sau Net? :) . Serialele turcesti frumoase se vad mai bine pe NET ca la TV vezi unu pe zi maxim in schimb la NET poti vedea si 10 pe zi :bounce:
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:02 am

Si la TV si la Net urmaresc.Pe unde e Muri hop si eu.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:07 am

:) Am observat . Filmul lui Murat , "Firtina" in care joaca alaturi de Burcin l-ai vizionat?
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:09 am

L-am vazut dar nu mi-a placut. :evil: :evil: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:14 am

Iti propun sa urmaresti un serial frumos pe care l-am vizionat . Un serial care mi-a placut foarte mult se numeste Kaybolan Yillar . In romana Anii pierduti
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:17 am

Unde il pot vedea?Povesteste putin din el ca poate l-am vazut....[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:25 am

Este vorba despre trei copii orfani : Esmer , Ali si Ezo . Dupa ce Ezo e adoptata Esmer da foc orfelinatului in care se aflau . Dupa ce ei ajung pe strazi , infometati intra int-un magazin unde fura 2 paini si fug . Pe Ali il prinde politia , iar Esmer se arunca dupa un bloc . Dupa 20 de ani , fiecare avand o viata , Ezo fiind doctor , Ali politist , iar Esmer un agent secret infiltrat in familia celui mai mare om de afaceri din turcia Suleyman Cesen .
Il poti urmarii aici : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:56 am

L-am vazut filmul,cand se indragostesc amandoi de aceeas fata din orfelinat. :D :D
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 4:57 am

L-ai vazut pe tot?
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 5:01 am

Da,bineinteles ca pe tot,nu ti-am zis ca urmaresc de mult timp serialele turcesti?Mi-au scapat foarte putine...
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 5:02 am

da asa este . scuze oops
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 6:08 am

Tuba cu "frumusetea" la mare.... :affraid: :affraid: :affraid: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 6:42 am

Roby a scris:
1.Am pus fondul negru pentru a se vedea bine pozele si scrisul
2.Nu facem observatii online .
O singura data am facut observatii lui Lavinia pt ca a deschis "100" de topicuri prostesti . Asa nu fcem . Iar resctirctii ca orice forum . Distractie placuta in continuare :cheers:
Buna Roby in primul rand nu am deschis"100" de topicuri ci doar 3 care erau :un serial difuzat acum la turci si actorii principali din serial,care de altfel ii cunoastem din alte seriale,nu stiu de ce ai numit acele topicuri "prostesti"???mai ales ca mi-am cerut si scuze,desi domnia ta nu a specificat in regulament ca nu avem voie sa deschidem alte topicuri.Imi cer scuze din nou si pot spune ca este ultima mea postare pe acest forum desi imi pare rau,nu voi mai intra aici,pe celalalt forum este mai bine nimeni de acolo nu m-a jicnit in asa fel ca aici.Imi pare rau sa o spun dar l-ai facut acest forum la fel ca celalalt l-ai copiat in totalitate .Ozi buna iti doresc si sper sa nu mai ai probleme si cu altii care deshid topicuri prostesti. :evil: :scratch:
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 6:50 am

Lavinia scuza-ma nu am incercat sa te jignesc intr-adevar suntem la inceput si acea regula nu am puso la regulament . Imi cer scuze pentru asta . Dar nu stiu cu ce am copiat de la celalalt forum . Nu cred ca am copiat nimic de la celalalt forum . Daca ti se pare ceva copiat te rog sa imi spui . Daca tu asa consideri . La revedere .
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 6:57 am

omis a scris:
Pe frumosul meu lasa-l in pace ca e suparat rau...de ieri ii sterg lacrimile de pe obrajori.A aflat ca Tuba e insarcinata cu Onur in luna a doua si cica mai are si gemeni... Sad Sad Sad Sad

aoleu, ce veste naspa draga ................cu uratul ala e gravida ? ................ce surpriza...........cand a anuntat ,
de ziua ei ? :affraid: :affraid: Rade
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 7:00 am

Au vuit toate ziarele turcesti ieri. Sad Sad Sad
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 7:09 am

multumesc pentru topicul cu serialul meu preferat .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 7:11 am

omis a scris:
Au vuit toate ziarele turcesti ieri. Sad Sad Sad

cred ca a inebunit fata asta ..........cred ca-i plac barbatii urati asta e clar...........ea e frumoasa
si cauta intodeauna aratari de barbati.............n-o inteleg deloc .
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 7:11 am

Cu placere . SI te astept cu alte postari . Si alte idei pt. a deschide topicuri cu actorii vostri preferati : :bounce:
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat



Cafe Bar             - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 

Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
Pagina 3 din 33Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Cafe Bar-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente