Cafe Bar             - Pagina 31 Zj72bo
Cafe Bar             - Pagina 31 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Cafe Bar             - Pagina 31 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 31 Voting_barCafe Bar             - Pagina 31 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Cafe Bar             - Pagina 31 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 31 Voting_barCafe Bar             - Pagina 31 Vote_rcap 
Simi (8310)
Cafe Bar             - Pagina 31 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 31 Voting_barCafe Bar             - Pagina 31 Vote_rcap 
SfT (3793)
Cafe Bar             - Pagina 31 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 31 Voting_barCafe Bar             - Pagina 31 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Cafe Bar             - Pagina 31 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 31 Voting_barCafe Bar             - Pagina 31 Vote_rcap 
hasret (1609)
Cafe Bar             - Pagina 31 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 31 Voting_barCafe Bar             - Pagina 31 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Cafe Bar             - Pagina 31 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 31 Voting_barCafe Bar             - Pagina 31 Vote_rcap 
Denta (1265)
Cafe Bar             - Pagina 31 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 31 Voting_barCafe Bar             - Pagina 31 Vote_rcap 
elena50 (845)
Cafe Bar             - Pagina 31 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 31 Voting_barCafe Bar             - Pagina 31 Vote_rcap 
Kallin (748)
Cafe Bar             - Pagina 31 Vote_lcapCafe Bar             - Pagina 31 Voting_barCafe Bar             - Pagina 31 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Urmatorul
AutorMesaj
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:13 am

de ce nu merge sa postez o imagine ?
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:13 am

ninnet a scris:
omis a scris:
Nu ma intarata,ca-mi aduc arsenalul,si nu stiu pe unde mai scoti camasa.... ⭐ ⭐ ⭐

e focusata fix pe muratura ta .............sti ce bine e sa stai sa vezi totul din afara ? .............super, pe unde te duci dai de rivale de temut :) ⭐
Nu stiu cum am eu bafta asta.....sa saliveze toate dupa Muratura mea...... 🇳🇴 🇳🇴 🇳🇴 Toti banii mei se duc pe munitie.... 🇳🇴 🇳🇴
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:15 am

alina a scris:
de ce nu merge sa postez o imagine ?
Merge,dar poate o postezi tu gresit..... :o
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:16 am

alina a scris:
de ce nu merge sa postez o imagine ?

ALINA NU STI SA POSTEZI ? TE INVATAM DACA NU STI , DACA STI INTOARCE-TE SI POSTEAZA ALTA IN LOC DACA AIA NU MERGE ! FACI CEVA CARE NU TREBUIE NU-MI DAU SEAMA CE ANUME !
Sus In jos
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:18 am

pai eu dupa ce o postez copiez codul html si pun codul tml in Imagine si dupa nu merge dar nu stiu de ce
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:20 am

S-a sticat mouse-ul...... :o Mie mi s-a intamplat asa..... :o
Sus In jos
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:20 am

nu are legatura cu mouse-ul
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:24 am

alina a scris:
nu are legatura cu mouse-ul

sigur ca nu s-a sticat jucaria , te ei dupa Omis ? dupa ce o copiezi o duci in casuta unde scrie : gazduieste o imagine ? sau poate nu o copiezi bine ..........explica-te
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:25 am

Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:26 am

Alina dar codul html nu e pt video??????Parca trebuie sa scrie copiaza o imagine..... :o
Sus In jos
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:29 am

trebuie sa fac print-uri?
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:30 am

omis a scris:
[flash(640,390)][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

nu-l adusesei de mult pe Muri in cafenea , ma gandeam cand ............asta ca sa o agiti mai tare pe ALINA nu ? oops ce cauti gasesti...........ti-am mai spus , da o fuga pana in IRAK sauAFGANISTAN si adu niste puscoace mari !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:32 am

alina a scris:
trebuie sa fac print-uri?

ADICA ? NU TE INTELEG................CUM COPIEZI TU O POZA ? SPUNE-MI SI FACEM IMPREUNA TREABA ASTA ................SPUNE-MI CUM SA TE AJUT !
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:33 am

O incit si pe ea,ca eu sant infierbantata rau de tot......ma furnica peste tot.... Rade Rade Rade
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:36 am

omis a scris:
O incit si pe ea,ca eu sant infierbantata rau de tot......ma furnica peste tot.... Rade Rade Rade

NU CUMVA -I DE LA CALDURA ? Sad ZIC SI EU ...........SAU TE-A LUAT AMETEALA ? ...............AU INCEPUT FLUTURASII SA PLIMBE PRIN STOMAC ? ZBURDA RAU ? :lol: FA CEVA SI POTOLESTE-I 🐰
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:39 am

Doar Muri cu "sfarleaza" lui ma poate potolii........ Rade Rade
Sus In jos
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:40 am

prima data dau click pe "GAZDUIESTE O IMAGINE". Dupa Browse si aleg imaginea . Dupa aceea imi arata mai multe coduri in "ImageShack" . Eu aleg de obicei HTML cod . Dupa ce copiez codul HTML apas pe IMAGINE si dau "Paste" si dupa ce trimit in postare imi apare un X
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:42 am

Iara trebuie sa plec putin..... Sad 😢
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:47 am

alina a scris:
prima data dau click pe "GAZDUIESTE O IMAGINE". Dupa Browse si aleg imaginea . Dupa aceea imi arata mai multe coduri in "ImageShack" . Eu aleg de obicei HTML cod . Dupa ce copiez codul HTML apas pe IMAGINE si dau "Paste" si dupa ce trimit in postare imi apare un X


ALINA TU LUCREZI CU MOZILLA NU ? EU LUCREZ CU EXPLORER, MIE IMI PLACE MAI MULT , IESI DIN MOZILLA SI DAI GOOGLE PE EXPLORER SI ATUNCI CAND COPIEZI ,....TE DUCI LA PROPRIETATI,......APESI....... ITI APARE O FEREASTRA UNDE COPIEZI CODUL ....URL....... IL ADUCI LA GAZDUIESTE O IMAGINE........SI-L POSTEZI DA ?
Sus In jos
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:52 am

tot cu explorer lucrez si ei
Sus In jos
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:52 am

eu le am in memoria calculatorului pozele nu le iau dupa net
Sus In jos
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:53 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:53 am

gata am reusit multumuesc mult ninnet
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:56 am

PAI HAI SA VAD CE AI REUSIT .........POSTEAZA CEVA CA SA VAD CA E IN ORDINE DA ? :lol:
Sus In jos
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 7:57 am

postez la muri acum :x
Sus In jos

Continut sponsorizat



Cafe Bar             - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar             - Pagina 31 Icon_minitime

Sus In jos
 

Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
Pagina 31 din 33Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Cafe Bar-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente