Halit Ergenç  -  Stiri   Zj72bo
Halit Ergenç  -  Stiri   Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Halit Ergenç  -  Stiri   Vote_lcapHalit Ergenç  -  Stiri   Voting_barHalit Ergenç  -  Stiri   Vote_rcap 
ninnet (31821)
Halit Ergenç  -  Stiri   Vote_lcapHalit Ergenç  -  Stiri   Voting_barHalit Ergenç  -  Stiri   Vote_rcap 
Simi (8310)
Halit Ergenç  -  Stiri   Vote_lcapHalit Ergenç  -  Stiri   Voting_barHalit Ergenç  -  Stiri   Vote_rcap 
SfT (3793)
Halit Ergenç  -  Stiri   Vote_lcapHalit Ergenç  -  Stiri   Voting_barHalit Ergenç  -  Stiri   Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Halit Ergenç  -  Stiri   Vote_lcapHalit Ergenç  -  Stiri   Voting_barHalit Ergenç  -  Stiri   Vote_rcap 
hasret (1609)
Halit Ergenç  -  Stiri   Vote_lcapHalit Ergenç  -  Stiri   Voting_barHalit Ergenç  -  Stiri   Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Halit Ergenç  -  Stiri   Vote_lcapHalit Ergenç  -  Stiri   Voting_barHalit Ergenç  -  Stiri   Vote_rcap 
Denta (1265)
Halit Ergenç  -  Stiri   Vote_lcapHalit Ergenç  -  Stiri   Voting_barHalit Ergenç  -  Stiri   Vote_rcap 
elena50 (845)
Halit Ergenç  -  Stiri   Vote_lcapHalit Ergenç  -  Stiri   Voting_barHalit Ergenç  -  Stiri   Vote_rcap 
Kallin (748)
Halit Ergenç  -  Stiri   Vote_lcapHalit Ergenç  -  Stiri   Voting_barHalit Ergenç  -  Stiri   Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Halit Ergenç - Stiri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Halit Ergenç  -  Stiri   Empty
MesajSubiect: Halit Ergenç - Stiri    Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 5:06 am

Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Halit Ergenç  -  Stiri   Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç - Stiri    Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeLun Oct 15, 2012 8:46 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

HANGİ ÜNLÜ SANATÇI PARFÜM SIKARAK REKOR KIRDI?
Özbekistan'da bir parfüm reklamında oynayan 'Muhteşem Yüzyıl'ın Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç'in tam 850 bin TL aldığı ortaya çıktı..

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PERFUME WHICH FAMOUS ARTIST broke a record by squeezing?
Uzbekistan plays a perfume ad for 'Khaled Suleiman Suleiman the Magnificent Century Ergenç, which appeared exactly 850 thousand TL .

Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Halit Ergenç  -  Stiri   Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç - Stiri    Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeLun Oct 15, 2012 8:47 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Parfumul lansat de Gulnara Kerimova, fiica presedintelui Uzbekistanului.



Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Halit Ergenç  -  Stiri   Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç - Stiri    Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeLun Oct 15, 2012 8:49 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Actorul Halit Ergenç, interpretul lui Suleyman, in serialul “Suleyman Magnificul – Sub domnia iubirii”, a intrat fara voia lui intr-un ditamai scandalul mediatic.

Asta pentru ca a acceptat sa fie imaginea unui parfum, recent lansat de Gulnara Karimova, fiica cea mare a presedintelui uzbec. Galant, Halit a venit si la petrecerea de lansare de la Taskent si s-a afisat zambitor alaturi de Gulnara, care a onorat evenimentul intr-o rochie s ex y si cu un decolteu ametitor.

Cu un cap mai scund decat “prima fiica” a tarii, actorul s-a fotografiat alaturi de aceasta si a s-a dat chiar cu parfumul recent lansat de fata cu jurnalistii. “Parfumul Guli( Victorios-n.r. ) a carui imagine este Halit Ergenç, este dedicat barbatilor triumfatori”, a povestit francezul Bertrand Duchaufou, tocmit de Karimova sa ii faca parfumul visurilor ei.

Pana aici nimic bizar, doar ca, de cand s-a aflat ca starul din “Suleyman Magnificul” face reclama parfumului ”made in” Uzbekistan, jurnalistii turci au luat foc. Motivul ar fi ca Halit si-ar fi asociat numele cu al unui dictator, asa cum este perceput presedintele Islam Karimov . “Cati bani a luat Ergenç pentru reclama? Care este pozitia lui cu privire la respectarea drepturilor omului in Uzbekistan? Oare crede el ca toti oamenii sunt egali si nu trebuie torturati?”, au intrebat jurnalistii turci. Halit nu le-a raspuns, insa. Poate si pentru ca e plecat intr-o scurta calatorie.


Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Halit Ergenç  -  Stiri   Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç - Stiri    Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeMier Noi 21, 2012 1:03 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Kenan is special to us !
The stars of the series "Karadayi" Kenan Imirzalioglu and Berguzar Korel, last night were attended a meal given for the series, at Rose Marine in Cihangir.
Halit Ergenc, Suleiman of the series "Muhteşem Yüzyıl ', who in order to support his wife, was attended also the meal, said:" Kenan is a great friend for us. We are very good friends who constantly support each other. Kenan is very special to us". Imirzalioglu leaving the place, said that this night was organized to take a breath with friends from the intensive shooting.
Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Halit Ergenç  -  Stiri   Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç - Stiri    Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitimeMier Noi 21, 2012 1:04 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos

Continut sponsorizat



Halit Ergenç  -  Stiri   Empty
MesajSubiect: Re: Halit Ergenç - Stiri    Halit Ergenç  -  Stiri   Icon_minitime

Sus In jos
 

Halit Ergenç - Stiri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Halit Ergenç
» Halit Ergenç - Videoclipuri
» Halit Ergenç - Comentarii
» Halit Ergenç - Semnaturi si avataruri
» Asi - Stiri
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Filmografia Turciei :: Actori Turcia :: Halit Ergenç-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente