Propuneri              Zj72bo
Propuneri              Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Propuneri              Vote_lcapPropuneri              Voting_barPropuneri              Vote_rcap 
ninnet (31821)
Propuneri              Vote_lcapPropuneri              Voting_barPropuneri              Vote_rcap 
Simi (8310)
Propuneri              Vote_lcapPropuneri              Voting_barPropuneri              Vote_rcap 
SfT (3793)
Propuneri              Vote_lcapPropuneri              Voting_barPropuneri              Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Propuneri              Vote_lcapPropuneri              Voting_barPropuneri              Vote_rcap 
hasret (1609)
Propuneri              Vote_lcapPropuneri              Voting_barPropuneri              Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Propuneri              Vote_lcapPropuneri              Voting_barPropuneri              Vote_rcap 
Denta (1265)
Propuneri              Vote_lcapPropuneri              Voting_barPropuneri              Vote_rcap 
elena50 (845)
Propuneri              Vote_lcapPropuneri              Voting_barPropuneri              Vote_rcap 
Kallin (748)
Propuneri              Vote_lcapPropuneri              Voting_barPropuneri              Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Propuneri              Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Propuneri              Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Propuneri              Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Propuneri              Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Propuneri              Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Propuneri              Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Propuneri              Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Propuneri              Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Propuneri              Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Propuneri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 11:18 am

Aici fiecare membru isi va da parerea pentru imbunatatirea forumului .
Aici nu se vor posta poze.


Ultima editare efectuata de catre Roby in Mar Iul 12, 2011 11:37 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 11:31 am

ok, multumesc, pentru ca ne dai ocazia sa ne spunem parerea .........pentru ca parerea noastra
a tuturor, conteaza cel putin asa cred eu ,si ca ei in calcul propunerile noastre .
topic :sanatate si frumusete , bucataria turceasca , idei de vacanta :destinatie Turcia , probabil
ca sunt mult mai multe propuneri , si la final vei face un forum unde toata lumea va intra cu drag
aici .
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 11:33 am

La categoria diverse voi , membri , veti deschide ce forumuri ve-ti vrea , acolo nu sunt restrictii , deci ... poti sa deschizi si 100 de tpicuri acolo nu ma deranjeaza .
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 11:34 am

Si inca ceva acum poti posta la actori?
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 11:46 am

Eu mi-as dori foarte mult sa deschizi o pagina separata la unii actori,unde putem sa conversam,iar pagina cu poze sa ramana doar pentru poze.
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 12:08 pm

O sa deschid un topic pentru toti actorii sa conversam despre ei acolo .
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 12:19 pm

Multumim.E bine si asa. :cheers: :cheers:
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 1:20 am

Daca vrei sa dai unicitate forumului nu copia pe nimeni si nimic !!!!!!
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 9:42 am

1. Nu am copiat pe nimeni
2.Tu numai observetii sti sa faci.
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 11:17 pm

Fac o propunere : as dorii sa deschideti un topic care sa se numeasca : Misterele lumii sau Misterele si minunile lumii...........sunt pasionata de tot ce e misterios si de neinteles.........imi plac documentarele de acest gen , si minunile lumii e un subiect interesant ........de exemplu : cine a construit piramidele ...........este o propunere ...........cu un topic care sa cuprinda mai multe sectiuni................puteti sa faceti un sondaj , sa supuneti la vot ........nu tuturor place acest gen asa ca subliniez din nou este ESTE O PROPUNERE !
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 11:43 pm

ninnet a scris:
Fac o propunere : as dorii sa deschideti un topic care sa se numeasca : Misterele lumii sau Misterele si minunile lumii...........sunt pasionata de tot ce e misterios si de neinteles.........imi plac documentarele de acest gen , si minunile lumii e un subiect interesant ........de exemplu : cine a construit piramidele ...........este o propunere ...........cu un topic care sa cuprinda mai multe sectiuni................puteti sa faceti un sondaj , sa supuneti la vot ........nu tuturor place acest gen asa ca subliniez din nou este ESTE O PROPUNERE !
mi-ar face placere un astfel de topic sa avem :roll: poate adminul nostru va fii de acord parteneri
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 12:39 am

lavinia78 a scris:
ninnet a scris:
Fac o propunere : as dorii sa deschideti un topic care sa se numeasca : Misterele lumii sau Misterele si minunile lumii...........sunt pasionata de tot ce e misterios si de neinteles.........imi plac documentarele de acest gen , si minunile lumii e un subiect interesant ........de exemplu : cine a construit piramidele ...........este o propunere ...........cu un topic care sa cuprinda mai multe sectiuni................puteti sa faceti un sondaj , sa supuneti la vot ........nu tuturor place acest gen asa ca subliniez din nou este ESTE O PROPUNERE !
mi-ar face placere un astfel de topic sa avem :roll: poate adminul nostru va fii de acord parteneri


ma bucur sa stiu ca mai sunt pasionati de mistere si minuni chugger
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 1:05 am

Eu sant pasionata de fantome....se pune la misterele lumi???? Sad Sad
Sus In jos
SfT
SfT
Fondator
Fondator

Mesaje : 3793
Puncte : 4489
Localizare : Craiova

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 1:06 am

da
Sus In jos
https://seriale-filme-turcia.forumgratuit.ro
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 1:07 am

Roby a scris:
da
;)
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 3:13 am

omis a scris:
Eu sant pasionata de fantome....se pune la misterele lumi???? Sad Sad

ai vazut , esti norocoasa ,aceleasi gusturi ;)
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 3:14 am

ninnet a scris:
omis a scris:
Eu sant pasionata de fantome....se pune la misterele lumi???? Sad Sad

ai vazut , ai dorit s-a indeplinit , esti norocoasa ,aceleasi gusturi ;)
Sus In jos

Theodora_Anne
Fan SfT
Fan SfT

Mesaje : 505
Puncte : 570

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 4:34 am

am o propunere fetelor si anume cred ca filmele indiene trebuiesc mutate de la sectiunea ,,Download filme si seriale Turcia'' [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] la o sectiune pentru filme indiene , cred ca nu trebuiesc amestecate cele indiene cu cele turcesti chugger
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMar Aug 09, 2011 1:41 pm

theodora sunt de acord cu tine , eu am zis asta de la inceput ... am postat unde mi s-a spus Sad restul nu mai tine de mine
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMar Aug 09, 2011 2:00 pm

Asa e fetelor nu trebuiesc amestecate.Roby poate faci ceva in privinta asta. Sad
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 1:09 pm

Propuneri              429947708... asteptam in continuare propunerile voastre ...

Ce doriti sa vedeti nou pe forum ? Intrebator
Sus In jos

nuria
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 9
Puncte : 9
Localizare : cluj

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMier Iun 12, 2013 12:13 pm

de ce nu incercati sa traduceti serialul firtina? mi-ar placea tare mult sa-l vad tradus in romana. va multumesc
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeVin Iun 14, 2013 12:50 am

nuria a scris:
de ce nu incercati sa traduceti serialul firtina? mi-ar placea tare mult sa-l vad tradus in romana. va multumesc
hmmmmm, forumul nu se ocupa de traduceri din ceea ce stiu eu - iar pana acum nu l-am gasit tradus in romana nici pe alte siteuri .....
in cazul in care se va difuza la noi, la Kanald , ceea ce e posibil , fiind un serial mai vechi , o sa-l vedem si titrat !Trag cu ochiul
Sus In jos
Ella Roxy
Ella Roxy
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 8
Puncte : 12
Localizare : Istambul

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeDum Oct 13, 2013 7:19 am

eu as propune sa apara la prtal forumurile cu care se afla in parteneriat acest syte
Sus In jos
http://muhtesemyuzyil.forumz.ro/

amisssu
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 5
Puncte : 5
Localizare : Galati

Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitimeMar Oct 15, 2013 12:01 am

Ziua buna... cui mai intra pe aici...
Forumul asta e cam... mort.
V-ati mutat in alta parte cumva? Ziceti-mi si mie unde?
Sau, de ceva vreme, interesul pentru cultura cinematografica turceasca a scazut atat de mult incat acest forum a ajuns la un post pe luna?!

In rest... numai de bine.
Propuneri              307386110
Sus In jos

Continut sponsorizat



Propuneri              Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri    Propuneri              Icon_minitime

Sus In jos
 

Propuneri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Propuneri forum-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente