Cafe Bar       - Pagina 2 Zj72bo
Cafe Bar       - Pagina 2 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Cafe Bar       - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 2 Voting_barCafe Bar       - Pagina 2 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Cafe Bar       - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 2 Voting_barCafe Bar       - Pagina 2 Vote_rcap 
Simi (8310)
Cafe Bar       - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 2 Voting_barCafe Bar       - Pagina 2 Vote_rcap 
SfT (3793)
Cafe Bar       - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 2 Voting_barCafe Bar       - Pagina 2 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Cafe Bar       - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 2 Voting_barCafe Bar       - Pagina 2 Vote_rcap 
hasret (1609)
Cafe Bar       - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 2 Voting_barCafe Bar       - Pagina 2 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Cafe Bar       - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 2 Voting_barCafe Bar       - Pagina 2 Vote_rcap 
Denta (1265)
Cafe Bar       - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 2 Voting_barCafe Bar       - Pagina 2 Vote_rcap 
elena50 (845)
Cafe Bar       - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 2 Voting_barCafe Bar       - Pagina 2 Vote_rcap 
Kallin (748)
Cafe Bar       - Pagina 2 Vote_lcapCafe Bar       - Pagina 2 Voting_barCafe Bar       - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Urmatorul
AutorMesaj
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:25 am

Nu Lavinia l-am trimis , sa ramanem noi intre fete , ce vrei sa sariti pe el :D , am glumit ,
stiu si eu poate apare vreo persoana noua pe forum si nu se drunken stie...
Sus In jos
alina
alina
Membru in devenire
Membru in devenire

Mesaje : 48
Puncte : 51
Localizare : Timisoara

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:26 am

eu trebuie sa ies maine incep serviciul devreme si trebuie sa imi fac in ultima saptamana pt ca dupa am concediu asa ca va doresc o seara buna chugger pe maine seara
murat murat murat murat murat murat
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:26 am

CE VITEZA AVETI LA SCRIS DRAGA , NU MA POT TINE DUPA VOI !
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:26 am

alina a scris:
:x da murat
sa ne distram murat sa nu se supere adminu ca ai deshis alt topic bom dar lasa mai bine sa ne distram noi cu muri murat In love
Tu distreaza-te cu prietenii,si lasa-l in grija mea pe Bombonel...... Rade Rade Rade Am mai multa experienta de viata.... Rade Rade Satisfactia lui Bombonel e garantata.....CU MINE..... Rade Rade [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:27 am

alina a scris:
eu trebuie sa ies maine incep serviciul devreme si trebuie sa imi fac in ultima saptamana pt ca dupa am concediu asa ca va doresc o seara buna chugger pe maine seara
murat murat murat murat murat murat
Fugi repede,ca incepuse sa mi se ridice tensiunea..... 🇳🇴 🇳🇴 🇳🇴
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:28 am

alina a scris:
eu trebuie sa ies maine incep serviciul devreme si trebuie sa imi fac in ultima saptamana pt ca dupa am concediu asa ca va doresc o seara buna chugger pe maine seara
murat murat murat murat murat murat

NOAPTE BUNA ALINA , SOMN USOR SI SA VISEZI CE DORESTI, VISELE SUNT GRATUITE SI SECRETE
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:29 am

Alina pleaca ...cred ca sa-a speriat cand a vazut ca am intrat toate Rade pe Murat il viseaza ca doar la el ii este gandul :x
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:29 am

DOAMNE CE DE BOMBONEI PLANTARATI AICI !!!!!!!!!!
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:29 am

Noapte buna Alina si o saptamana cat mai usoara :D
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:30 am

da, au rasarit ca ciupercile dupa ploaie Rade
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:30 am

Omis l-a mine s-a ridicat tensiunea numai cand am inceput sa citesc postarile Alinei :@:
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:31 am

lavinia78 a scris:
OMISSS lasa-te putin de ceilalti!!!! nu vezi ca avem treaba cu Alina ....of of nu poti macar odata sa te gandesti la unul singur :evil:
Offffffff,nu pot Lavinia,sant iubareata foc.....cum vad un turcalet frumos,cum hop pe el..... Rade Rade Rade Rade Rade Rade
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:32 am

Rade Rade Rade noroc ca a iesit Alina , ca altfel ce ne faceam cu tine Lavinia :D
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:32 am

Ninnet de bombonelul tau eu nu ma ating ....dar omis ti-a si spus ca-l vrea ca voi oricum va cunoasteti si poti sa il faci cadou odata....dar uita-te ca acum il vrea si pe Cansel Rade
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:33 am

ninnet a scris:
DOAMNE CE DE BOMBONEI PLANTARATI AICI !!!!!!!!!!
Mai vrei?+Ca mai am..... Rade Rade Rade Rade
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:33 am

lavinia78 a scris:
Omis l-a mine s-a ridicat tensiunea numai cand am inceput sa citesc postarile Alinei :@:
Rade Rade Rade Rade Te cred..... Rade Rade Rade
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:33 am

doryna32 a scris:
Rade Rade Rade noroc ca a iesit Alina , ca altfel ce ne faceam cu tine Lavinia :D
:o de ce numai cu mine pe omis cui o lasati :x Sad
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:34 am

Cansel nu e de dat fetelor , luati-va gandul de la el , nu se vede ca are scris pe el "priviti dar nu atingeti" Rade Rade Rade
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:35 am

Lavinia,nu ai inteles bine,Bombonelul e Muri,deci e al meu.. Rade ... Rade
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:36 am

Lavinia , pai tu ai zis ca ti-a crescut tensiunea :D
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:36 am

lavinia78 a scris:
Ninnet de bombonelul tau eu nu ma ating ....dar omis ti-a si spus ca-l vrea ca voi oricum va cunoasteti si poti sa il faci cadou odata....dar uita-te ca acum il vrea si pe Cansel Rade

LAVINIA CHIAR DACA NE CUNOASTEM , EA STIE CA MIE NU-MI PLACE SA SA IMPART CU NIMENI CE-I AL MEU...........ASA CA AMUTA-TI
GANDUL DE LA ENGIN , TAMAM ?
Sus In jos
ninnet
ninnet
Administrator
Administrator

Mesaje : 31821
Puncte : 33153
Localizare : bucuresti

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:37 am

omis a scris:
Lavinia,nu ai inteles bine,Bombonelul e Muri,deci e al meu.. Rade ... Rade

IN MOD CERT NU A INTELES , NU STIE CU CINE SE PUNE LAVINIA !
Sus In jos
doryna32
doryna32
Administrator
Administrator

Mesaje : 33462
Puncte : 34060
Localizare : undeva in Romania

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:37 am

eu am inteles ca voi doua il impartit ... sau ma insel Intrebator
Sus In jos
Simi
Simi
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 8310
Puncte : 8363
Localizare : Italia

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:38 am

doryna32 a scris:
Cansel nu e de dat fetelor , luati-va gandul de la el , nu se vede ca are scris pe el "priviti dar nu atingeti" Rade Rade Rade
Hai nu fii rea,doar o data dami-l ca nu-i fac nimic....ii provoc doar placere..... Rade Rade Rade Rade
Sus In jos
lavinia78
lavinia78
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1323
Puncte : 1468
Localizare : Caras-Severin

Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 10:38 am

murat trezeste furtuna in mine dar la Alina este mult mai serios ..... 🎅de cansel nu ma ating mi-a placut foarte mult in serial dar atat pe cand la Murat e altceva!!!! asa ca stai linistita din partea mea ...eu nu-l voi atinge Intrebator
Sus In jos

Continut sponsorizat



Cafe Bar       - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafe Bar    Cafe Bar       - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Cafe Bar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
» Cafe Bar
Pagina 2 din 35Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Cafe Bar-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente