Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Zj72bo
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_rcap 
Simi (8310)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_rcap 
SfT (3793)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_rcap 
hasret (1609)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_rcap 
Denta (1265)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_rcap 
elena50 (845)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_rcap 
Kallin (748)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Muhteşem Yüzyıl - Stiri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 03, 2012 2:07 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Erhan Kartal - 14 ani, model din Turcia. Numit deja Kivanc junior .Recent, a primit o oferta pentru a juca in,, Muhtesem "in rolul lui Selim , viitorul sultan.

Casa de productie este inca in negocieri cu Erhan.

Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 03, 2012 2:33 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Seeing Hürrem shaking!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 03, 2012 5:09 am

Tuba Büyüküstün - Muhteşem Yüzyıl

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 03, 2012 10:55 pm

andreyutza a scris:
Tuba Büyüküstün - Muhteşem Yüzyıl

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Buna dimineata!
Andreea aceasta stire s-a dovedit a nu fi adevarata!
Tuba va juca intrun serial numit 20 Dakika si care va fi difuzat din noiembrie. Pupic
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 04, 2012 12:10 pm

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 3984718326 multumesc elena pentru informatii Pupic

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 10:32 am

Muhteşem Yüzyıl (Secolul Magnific)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 11:17 am

elena50 a scris:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Erhan Kartal - 14 ani, model din Turcia. Numit deja Kivanc junior .Recent, a primit o oferta pentru a juca in,, Muhtesem "in rolul lui Selim , viitorul sultan.

Casa de productie este inca in negocieri cu Erhan.


simpatic pustiul ! daca are noroc sa joace intr-un asemenea serial , are noroc cu carul ! la o asa distributie, doar privind in jur la filmari si actori, poate invata enorm de multe lucruri - basca e un privilegiu , o asa sansa !

ei, se pare ca de luni, serialul, il vedem si noi !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
elena50
elena50
VIP SfT

Mesaje : 845
Puncte : 851

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 11:39 pm

hasret a scris:
elena50 a scris:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Erhan Kartal - 14 ani, model din Turcia. Numit deja Kivanc junior .Recent, a primit o oferta pentru a juca in,, Muhtesem "in rolul lui Selim , viitorul sultan.

Casa de productie este inca in negocieri cu Erhan.


simpatic pustiul ! daca are noroc sa joace intr-un asemenea serial , are noroc cu carul ! la o asa distributie, doar privind in jur la filmari si actori, poate invata enorm de multe lucruri - basca e un privilegiu , o asa sansa !

ei, se pare ca de luni, serialul, il vedem si noi !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Da este o sansa pentru el!
Sper sa si incheie contractul cu casa de productie.
Si de luni incepe serialul!
Abia astept!

Il vom vedea pe Halit Ergenc intrun rol total diferit de cel din BBG!

Pupic
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 4:04 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 4:06 am

Halit Ergenç - Suleiman Magnificul
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre andreyutza in Mar Sept 11, 2012 4:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 4:21 am

Meryem Uzerli - Hurrem Sultan / Alexandra
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre andreyutza in Mar Sept 11, 2012 4:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 4:57 am

Nebahat Çehre - Ayşe Hafsa Sultan
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 4:58 am

Okan Yalabık - Pargalı İbrahim Pasha[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 5:00 am

Nur Fettahoğlu - Mahidevran Sultan[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 5:01 am

Selma Ergeç - Hatice Sultan[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 5:02 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 5:03 am

Sultan[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 5:04 am

Suleiman si Hurrem[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 5:05 am

Suleiman si İbrahim[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 5:07 am

İbrahim si Hatice[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 5:09 am

Mahidevran si Hurrem[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 5:12 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 5:37 am

Melike İpek - Kastilya Prensesi / İsabella Fortuna

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 9:46 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] pentru ca aici e vorba de stiri - deci in principiu nu doar poze- cum vi se pare ?

ca tot a inceput serialul la noi - luni, respectiv marti , primele episoade !

intreb pentru ca eu le-am ratat pe ambele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu de alta.....! asa ca sper sa le recuperez cand apar pe undeva online !
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 11:17 am

hasret a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] pentru ca aici e vorba de stiri - deci in principiu nu doar poze- cum vi se pare ?

ca tot a inceput serialul la noi - luni, respectiv marti , primele episoade !

intreb pentru ca eu le-am ratat pe ambele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu de alta.....! asa ca sper sa le recuperez cand apar pe undeva online !

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 3984718326 daca nu ai vazut primele episoade le poti vedea aici Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 1582047046 subtitrate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 2745205407
Sus In jos

Continut sponsorizat



Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Muhteşem Yüzyıl - Stiri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Muhteşem Yüzyıl
» Muhteşem Yüzyıl - Videoclipuri
» Muhteşem Yüzyıl - Personaje
» Muhteşem Yüzyıl - Comentarii
»  Muhteşem Yüzyıl ( Secolul Magnific)
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Filmografia Turciei :: Seriale Turcia :: Muhteşem Yüzyıl (Secolul Magnific)-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente