Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Zj72bo
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Zj72bo



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautare
Top postatori
doryna32 (33462)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_rcap 
ninnet (31821)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_rcap 
Simi (8310)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_rcap 
SfT (3793)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_rcap 
andreyutza (1799)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_rcap 
hasret (1609)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_rcap 
lavinia78 (1323)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_rcap 
Denta (1265)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_rcap 
elena50 (845)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_rcap 
Kallin (748)
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_lcapMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Voting_barMuhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Tolgahan Sayışman
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:26 pm Scris de Relly

» Cafe Bar
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:09 pm Scris de Relly

» Karadayi ( Uncle Black )
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeDum Sept 18, 2016 11:06 pm Scris de Relly

» 20 Dakika
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 12, 2015 2:57 am Scris de Relly

» Yemin ( Promisiunea ) - Stiri
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 05, 2015 5:37 am Scris de igociu

» Oyle Bir Gecer Zaman Ki (Timpul zboara )
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeVin Apr 03, 2015 9:26 pm Scris de Relly

»  Identitate falsa ( The Prime Minister and I ) - online
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:18 am Scris de doryna32

» Identitate falsa ( The Prime Minister and I )
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 9:10 am Scris de doryna32

»  Puterea Destinului ( Sila )
Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 8:53 am Scris de doryna32


Distribuiţi | 
 

 Muhteşem Yüzyıl - Stiri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 13, 2013 5:11 am

Sumbul din Suleyman Magnificul traieste ca un sultan! Uite ce apartament de vacanta are actorul!

Selim Bayraktar si sotia sa si-au cumparat un apartament de lux in Antalya, acolo unde merg in vacante sau atunci cand vor sa se relaxeze si sa scape de agitatia orasului. Locuinta este situata intr-un complex rezidential exclusivist.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

“Acesta este palatul meu si al sotiei mele!”, a spus el.

“Acesta este visul meu despre fericire. Adevarul e ca eu si Bihter ne-am gandit mult inainte sa cumparam apartamentul. Am vazut nenumarate case, dar niciuna nu ne-a placut mai mult decat aceasta”, a completat Selim Bayraktar, citat de enational.ro.

Accesul in apartamentul care valoreaza intre 130 si 260 de mii de euro se face doar pe baza amprentelor digitale.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 13, 2013 7:39 am

Burak Özçivit - Malkoçoğlu Bali
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 13, 2013 8:59 am

Actorul Burak Ozcivit,cel care il interpreteaza in serialul SULEYMAN MAGNIFICUl pe BOIERUL MALKOCOGLU se bucura de succes, faima si are multe fan cluburi care ii poarta numele. Dar cum este BURAK OZCIVIT in afara platourilor de filmare?

Cine a reusit sa ii cucereasca inima brunetului actor si a celui mai bun model masculin al TURCIEI? Ei bine spre disperarea fanelor sale, actorul BURAK OZCIVIT este indragostit. Ba mai mult, bat clopote de nunta in curand. Cine este fericita care poate spune cu mana pe inima ca este iubita lui BURAK? Numele ei este
CEYLAN CAPA.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
CEYLAN CAPA este o tanara frumoasa si de familie buna. Tatal fetei este un instarit si influent om de afaceri. Din pacate pentru BURAK,viitorul tata socru nu il place pe actor si nu il vrea in preajma fiicei sale.

Dar ce sa faca un tata atunci cand fiica sa spune ca este indragostita iar barbatul ales este singurul in masura sa o faca fericita.

Paparazii sunt pe urma indragostitilor in fiecare moment. Fie ca se afla intr-un club, restaurant,la un eveniment paparazzi ii fotografiaza de zor. De pilda cuplul a fost intervievat in momentul in care au observat ca BURAK avea o mana bandajata. Ce o fi patit?

Ce fel de femei ii plac frumosului brunet? Sa vedem. Desigur ca ii plac femeile frumoase. Frumoase si cat se poate de naturale. BURAK OZCIVIT spune ca nu este de acord cu machiajul. Nici cu machiajul strident si nici macar cu cel mai usor. Nu, lui ii place femeia naturala fara pic de machiaj. Si are si un argument.

BURAK OZCIVIT spune ca machiajul inlatura naturalul, il acopera. Si cum iti dai seama de frumusetea unui chip daca acesta este "ingropat" in straturi de fond de ten,cu mult ruj si creion negru?Asta este dorinta lui. Femeia care ii sta alaturi nu are nevoie de machiaj. Pentru ca frumusetea naturala tine loc de cel mai stralucitor machiaj.

BURAK OZCIVIT vorbeste engleza si iubeste sportul cu balonul rotund. Iubita CEYLAN este o fericita din moment ce BURAK adora sa sofeze. Asta inseamna ca plimbarile fac parte din viata lor. Si amandoi se declara fani ai calatoriilor. Si in vacanta toata lumea este a lor.Mai ramnene sa gaseasca acelasi timp liber, sa isi sincronizeze momentele libere.

CEYLAN CAPA iubita lui BURAK nu a luat niciodata in seama zvonurile care sigur i-au ajuns la urechi.

Despre ce ste vorba? Se spune ca una din fostele prietene l-a surprins pe BURAK dezbracat in compania celui mai bun prieten. Si poate daca este adevarat,de aici au plecat zvonurile cum ca frumosul BURAK ar avea alte orientari sexuale. Nimic mai adevarat. BURAK OZCIVIT a dezmintit aceste zvonuri calomnioase.

Le-a spus tuturor ca este un mare iubitor al sexului slab si frumos si delicat. Despre primele experiente pe platiul de filmare BURAK a spus ca a jucat ca si cand nu ar mai fi jucat niciodata inainte. Se lupta cateodata cu prejudecatile celor care spun ca un om venit din bransa modei nu are ce cauta in actorie. Pai cum facem dicriminari? Adica frumoasele top modele au voie sa apara si sa incerce o cariera in actorie iar barbatilor nu le este dat sa incerce?

Important este sa mergi mai departe, sa iti vezi de drumul tau si sa nu dai importanta carcotasilor. La 17 ani cand s-a apucat de modelling, desigur isi dorea sa vada locuri, sa calatoreasca si sa isi faca prieteni ,sa socializeze. BURAK OZCIVIT spune ca daca NU AI INCREDERE IN TINE ATUNCI NU POTI AVEA SUCCES. Indiferent de domeniul in care activezi. Sa stiti ca referire la incidentul in care BURAK ar fi fost surprins in ipostaza jenante a fost relatat de jurnalistii de la "THE IRISH SUN"
Si tot cei de la acest ziar sustin ca BURAK OZCICIT se teme de presa, de paparazzi si chiar se ascunde de ei. "NU TREBUIE SA GENERALIZEZI, ORICE BARBAT CU CREIER FACE TOT CE POATE PENTRU A DA TOT CEEA CE ESTE MAI BUN. UN JOB DE MODEL ITI CERE MULTE CALITATI, TOLERANTA, IUBIRE." Asta a declarat BURAK.

Nu conteaza ca esti model si iti doresti sa faci si altceva, de pilda actor. Calitatile pe care le ai, perseverenta te vor face sa reusesti. Ce oameni carcotasi! Aproape ca era de asteptat sa iasa zvonuri despre BURAK.
Doar a fost declarat cel mai frumos model masculin al TURCIEI in 2005 si apoi a participat la concursul MISTER TOP WORLD OF THE WORLD.

Ce conteaza ca nu a reusit sa ia "aurul" si a castigat doar cel de-al doilea loc? BURAK OZCIVIT este unul din cei mai frumosi barbati ai lumii. Fapt care nu poate decat sa o incante pe partenera sa. Care de dragul lui accepta sa nu se machieze. Cei doi sunt unul dintre cele mai frumoase cupluri din TURCIA.

Ei se iubesc si modul in care se comporta unul cu altul in public nu poate decat sa arate ca cei doi se iubesc, si pentru a arata asta lumii si-au propus sa isi puna pirostriile in aceasta vara.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 13, 2013 9:47 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]multumesc Andreea pentru stiri !
interesant - nu stiam ca este model si nu actor....frumusica prietena lui - cine stie daca vor reusi sa depaseasca pretentia eventualului "socru"...se pare ca tatal fetei este unul dificil [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]cu ochii pe el ;
mi-a placut in serial
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 21, 2013 8:49 am

Deniz Çakir - Şah Sultan (sora lui Suleyman)[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 21, 2013 8:58 am

Halit Ergenç - Suleyman Magnificul[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 21, 2013 9:00 am

Meryem Uzerli - Hurrem Sultan / Alexandra[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre andreyutza in Dum Apr 21, 2013 9:13 am, editata de 2 ori
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 21, 2013 9:09 am

Nur Fettahoğlu - Mahidevran Sultan[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre andreyutza in Dum Apr 21, 2013 9:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 21, 2013 9:14 am

Nebahat Çehre - Ayşe Hafsa Sultan
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 24, 2013 12:31 am

Okan Yalabık - Pargalı İbrahim Pasha

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 24, 2013 12:32 am

Selma Ergeç - Hatice Sultan
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 25, 2013 10:07 am

Filiz Ahmet - Nigar Kalfa
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 25, 2013 10:12 am

Selen Ozturk - Gülfem Hatun

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 25, 2013 10:12 am

Burcu Tuna - Gülnihal Maria

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 25, 2013 10:27 am

Engin Günaydin - Boierul Gul Aga (cel care o ajuta pe Hurrem)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 25, 2013 10:30 am

Nihan Büyükağaç Kimdir - Gülşah
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 25, 2013 10:32 am

Sema Keçik - jupaneasa Daye

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 25, 2013 10:39 am

Sebahat Kumas - Esma (cea care are grija de copii lui Hurrem)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre andreyutza in Joi Apr 25, 2013 11:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 25, 2013 10:55 am

Mehmet Günsür - Şehzade Mustafa
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 25, 2013 11:37 am

andreyutza a scris:
Mehmet Günsür - Şehzade Mustafa
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mie mi-e tare drag !!!
mi se pare foarte talentat , incredibil chiar !
in toate rolurile in care l-am vazut este atat de credibil, ca nu-ti vine a crede...
nu mai spun ca este frumos si are un sarm teribil ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeVin Apr 26, 2013 8:34 am

Mujde Uzman - Armin (marea iubire a lui Baly, dar care a murit din cauza ciumei)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 17, 2013 12:11 pm

Iubirile nabadaioase ale lui „Suleyman Magnificul” de pe platourile de filmare!

Suleyman”, la un pas de divort din cauza lui „Hurrem”

Actorul Halit Ergenç si sultanul Suleyman au in comun foarte multe lucruri. Printre acestea si faptul ca se bat ori s-au batut femeile pe ei ceva de speriat.
Prima colega din serialulul „Suleyman Magnificul” care a incercat sa ii faca ochi dulci lui Halit a fost nimeni alta decat Meryem Uzerli, adica „Hurrem”.
Pentru a se apropia de Ergenç, Meryem, spun surse de pe platourile de filmare, ar fi jucat pe cartea „Sunt singura in oras, nu cunosc Istanbulul si nici limba”. Milos din fire, Halit s-a oferit sa o ajute pe mai tanara lui colega sa se acomodeze.
In concluzie, actorul a inceput sa petreaca aproape toate pauzele dintre filmari alaturi de aceasta, a vizitat-o la hotel, a dus-o la restaurant, prin cluburi si i-a aratat frumusetile orasului. Desigur, de unul singur, fara sa fie insotit de nevasta Bergüzar Korel, cu care are si un baietel pe nume Ali. Apropierea dintre Halit si Meryem a devenit, in scurt timp, evidenta pentru toata lumea de pe platourile de filmare, dar si pentru Bergüzar, care, plansa mai ceva ca o eroina de telenovela, a jurat ca nu va lasa pe nimeni sa ii fure sotul. In concluzie, bruneta a intetit vizitele la „Suleyman Magnificul”, a inceput sa petreaca tot mai mult timp alaturi de echipa de productie a serialului si sa o supravegheze pe Meryem, care n-a fost tocmai incantata de situatie. Ba, pentru a se asigura ca lucrurile nu vor scapa si mai mult de sub control, Bergüzar l-a dus pe Halit la psiholog si au facut impreuna terapie de cuplu. Dandu-si seama ca nu are rost sa isi distruga mariajul cu frumoasa Bergüzar pentru un moft, Halit a renuntat la Meryem, a negociat cu producatorii sa ii angajeze nevasta pentru un episod-doua ( sotia lui Halit va aparea in rolul contesei italiene Monica Theresa Gritti, sora omului de incredere al sultanului in Occident), a cumparat casa noua pentru familie si a plecat in vacanta in America timp de o luna si jumatate cu Bergüzar si fiul lor.



O noua cadana la orizont

Cand toata lumea credea ca pe platourile serialului s-a instalat din nou pacea, Bergüzar nu mai umbla de colo-colo inlacrimata, iar Meryem nu isi mai da ochii peste cap exact asa cum face in rolul lui Hurrem, intra in scena frumoasa Cansu Dere. Bruneta, apetisanta si fasneata, actrita i-a convins pe producatori sa ii incredinteze rolul cadanei Firuze, o iranianca superba, care este adusa in harem si ii fura inima sultanului Suleyman, devenind favorita. Suparare mare pe Bergüzar, suparare mare pe Meryem, bucurie pe Cansu, care a mai jucat cu Halit si in urma cu trei ani, in filmul artistic „Dragostea doare”. Din cate spun barfitorii, odata ajunsa pe platourile de filmare, Cansu si-a pus imediat farmecele si inteligenta la lucru pentru a-l prinde in mreje pe Ergenç. Ar fi si reusit, sustin aceiasi clevetitori, care aduc ca proba, „chimia” dintre „Suleyman” si „Firuze” si sunt gata sa bage mana in foc ca povestea de dragoste din scenariu se continua si in viata reala.


„Ibrahim”, cam chefliu pentru „Hatice”

O vreme, si actorii Okan Yalabik (Ibrahim) si Selma Ergeç (Hatice) au format un cuplu. S-au indragostit unul de celalalt la inceputul primei serii a lui „Suleyman Magnificul”, in 2011, si, o vreme, au evitat sa isi faca publica povestea de iubire. Descoperiti, insa, de paparazzi, Okan si Selma au decis sa isi asume relatia, asa ca, la vreo doua luni de la inceputul acesteia, au iesit pentru prima oara in cuplu. Au urmat vacante in doi, aparitii la evenimente mondene, sedinte foto si toata lumea se astepta la o oficializare a legaturii. Ghinion, insa, cei doi s-au despartit, motivul oficial fiind „nepotrivire de caractere”. Din cate se pare, delicata Selma Ergeç, de altfel o femeie de casa, dornica sa isi intemeieze o familie, nu a mai reusit sa suporte stilul de viata dezordonat al lui Okan, care adora sa iasa in cluburi, sa petreaca pana in zori si cam trage la masea. Dar se pare ca de ceva timp Selma şi Okan s-au împăcat şi formează din nou un cuplu !



„Odalisca Nigar” isi ascunde iubirea

Ca si personajul pe care il interpreteaza in serial, respectiv odalisca Nigar, cea care se indragosteste de Ibrahim si ii daruieste acestuia un copil, actrita Filiz Ahmet cauta sa isi traiasca iubirea cat mai departe de ochii curiosilor. De putina vreme, Filiz formeaza un cuplu cu Engin Günaydin, actorul care, in film, il joaca pe Gul-Aga. Luati la intrebari de jurnalisti in legatura cu povestea lor de amor, cei doi nici n-au negat-o, nici n-au confirmat-o, motiv pentru care presa turca a inceput sa ii alerge prin tot orasul, doar-doar ii va surprinde in ipostaze care nu lasa loc la speculatii.
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 17, 2013 8:52 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]multumesc pentru stiri !
ooooo, ce de povesti s-au infiripat de-a lungul filmarilor !
nici nu e de mirare, deja se implinesc 2 ani , asa ca de-a lungul timpului s-au tot infiripat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
deci a avut si Berguzar Korel de luptat pentru Halit Ergenc !
cu atatea "cadane" frumoase in jurul lui, tentatie mare ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreyutza
andreyutza
Superfan SfT
Superfan SfT

Mesaje : 1799
Puncte : 1949
Localizare : bucuresti

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 22, 2013 7:58 am

noile personaje din Suleyman
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
hasret
hasret
Moderator
Moderator

Mesaje : 1609
Puncte : 1705
Localizare : Timisoara

Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 14, 2013 12:58 am

pupici 3se pare ca v-a fi interesanta noua serie din toamna ! 
pana atunci recuperez si eu episoadele nevazute inca ...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl - Stiri    Muhteşem Yüzyıl   - Stiri   - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 

Muhteşem Yüzyıl - Stiri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Muhteşem Yüzyıl
» Muhteşem Yüzyıl - Videoclipuri
» Muhteşem Yüzyıl - Personaje
» Muhteşem Yüzyıl - Comentarii
»  Muhteşem Yüzyıl ( Secolul Magnific)
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Filmografia Turciei :: Seriale Turcia :: Muhteşem Yüzyıl (Secolul Magnific)-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente